logo
Buradasınız: Kültür & Sanat Kitap Fırsatları

Satışçının Antrenman Notları

  • Yayınevi: MediaCat
  • Yazarı: Hakan Ömer Gider
  • Sayfa Sayısı: 228
  • Ürün Kodu: 45432
  • Satış Fiyatı: 13,00 TL.   7,80 TL. (KDV Dahil)
  • WhatsApp Bilgi
  • Etiketler:  

Ürün Açıklaması

İşi satış olan herkesin satın alması gereken bir başucu kitabı. Bu kitabı okuduktan sonra Eskimolar a mayo veya Sony nin genel müdürüne Beko televizyon bile satabilirsiniz. Teknik ve anekdotlarla dolu harika bir satış kitabı! Nasıl iyi bir satışçı/pazarlamacı olunur müşteriyle karşı karşıyayken yapılması gerekenler ve yapılmaması gerekenler nelerdir sorularının yanıtlarının arandığı kitap daha çok yazarın kendi deneyimlerinden yola çıkarak esprili bir dile kaleme aldığı yazılardan oluşmaktadır. Kitapta yazarın okuyucuyla paylaştığı bir diğer noktaysa satışçılığın kendine özgü terminolojisidir. Kitapta ayrıca, insanın kendi kişilik gelişimine yönelik alıştırmalar da bulunmaktadır. "Bu kitabı okuduktan sonra eskimolara mayo, aborijinlere avuç içi bilgisayar, Sonynin genel müdürüne Beko televizyon bile satabilirsiniz. Teknik ve anekdotlarla dolu harika bir satış kitabı."
-Melih Arat, Sıradışı Yaşam Becerileri Seminerlerinin mimarı" "Bazı kişiler etraflarındakilere şöyle yap, böyle yap diyerek iş buyurur. Bu kişiler söz konusu işin nasıl ve neden yapılması gerektiğini ise anlatma ihtiyacı duymaz. Hakan Ömer Gider insanlara ne yapmaları gerektiğini söylemekle yetinmez, nasıl yapmaları gerektiğini de gösterir. Bu kitap bir başucu kitabı olacaktır."
-Memiş Yılmam, R-M Eğitim ve Danışmanlık "Satışçılık zor bir iştir. Öyle ha deyince sahaya çıkamazsın. Önce içten gelen bir yetenek ister, sonra adamakıllı çalışmayı gerektirir. Sahaya çıkmadan önce sürekli antrenman yapacaksın, hem de üstadı ile. İşte Üstat Hakan Ömer Gider ve sizi antrene edecek notları. Eğitim şart! Bu notlar size öylesine değil gerçekten yarar sağlayacak bir eğitim vaat ediyor. Benden söylemesi."
-Ulaş Bıçakçı, Yöntek Müşavirlik

Aynı kategoriden bu ürünleri de incelemeyi ister misiniz?

Diyalektik Materyalizm

10,00 TL.   6,00 TL.
Diyalektik Materyalizm

Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin

23,00 TL.   13,80 TL.
Çocuğunuzun Yeteneğini Keşfedin

Bir Dosttan Pusulalar

13,00 TL.   7,80 TL.
Bir Dosttan Pusulalar
© 2020 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım