Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

HAKKIMIZDA

Günün Fırsatı sitemiz 13 Ocak 2002 yılında Türkiye'nin İlk Fırsat Sitesi olarak kuruldu. Daha sonra dünyada 'One Day One Deal' olarak görülecek olan bu trendi ülkemizde ilk başlatan site olmakla kalmayıp 2002 yılı düşünüldüğünde dünyadaki ilk örneklerindendir.

İlk fırsat kampanyamız, o günlerde filmi vizyona giren Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi kitabının 3 cilt bir arada hard cover basımının %40 indirimle sunulmasıydı. Daha sonra sadece ürün değil sosyal fırsat kampanyaları da sitemizde yerini aldı. Bunlardan 2 TL'ye Tiyatro Bileti kampanyamız ünlü köşe yazarı Murat Birsel'in dikkatini çekmiş ve Gündemdekiler adlı köşesinde tanıtılmıştı. Sitemizi basında ilk olarak bu yazı ile görmekteyiz. (Altta küpürü görebilirsiniz.)

10 Şubat 2002 Tarihli Murat Birsel'in Köşe Yazısından.

Murat Birsel'in Köşesinde Sitemiz

Yıllarca, onbinlerce müşterimize fırsat ürünü sunduk. Yaşamınıza renk katacak fırsatlar planlarken hep üyelerimizin memnuniyetini ön planda tuttuk. Halen de sizin için güzel fırsatlar planlamaya devam ediyoruz.

Günün Fırsatı jenerik bir ad olmasına rağmen 2010 yılında ulaştığımız 1.100.000 ziyaretçi ile internet üzerinde bir ayırt edicilik kazandık ve Günün Fırsatı'nı marka olarak tescil ettirdik.

2005 yılında Hülya Dergisi'nde yer alan haberimiz.

Hülya Dergisinde Sitemiz

Kar marjlarının oldukça düşük ve rekabetin fiyat üzerinden yapıldığı ülkemizde sizler için fırsat ürünleri bulmak çok zor olsa da sitemizin konseptinden vaz geçmeden olabildiğince gerçek fırsatlar bulmaya ve size sunmaya çalışıyoruz. Sitemizde kayıtlı üyemiz ve sosyal medyada takipçimiz ne kadar fazla olursa, firmaların sizler için vereceği fırsatlar da o kadar çeşitli ve o kadar yüksek olacağından sitemize üye olmanızı veya sosyal medyada takipçi olarak yer almanızı (facebook, twitter ve instagram sayfalarımızın takipçisi olmanızı) önemle rica ederiz.


© 2002-2019
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi