logo
Buradasınız: Kültür & Sanat Kitap Fırsatları

Orijinal Düşünme Sanatı

  • Yayınevi: Prestij
  • Yazarı: Jan Phillips
  • Sayfa Sayısı: 331
  • Ürün Kodu: 20638
  • Satış Fiyatı: 25,00 TL.   15,00 TL. (KDV Dahil)
  • WhatsApp Bilgi
  • Etiketler:  

Ürün Açıklaması

Kazancınızdan fedâkarlık etmeden daha iyi bir iş ve daha iyi bir dünya yaratmak ister misiniz? "Orjinal Düşünme Sanatının amacı, küresel yarar için evrimsel düşüncenin görünen ve sesini duyurucan temsilcileri olmak isteyen liderlerine ilham vermek. Şahsen ben kitabı elimden bırakamadım. Bu kitabın, sizi de benim gibi, ileri görüşlü fikir liderliği ile sağduyulu iş alışkanlıklarını birleştirmeye cesaretlendireceğini tahmin ediyorum. Gerçek bir ilham kaynağı!"
- Ken Blanchard, The One-Minute Manager ve The Secret kitaplarının ortak yazarı "Hepimizin Jan Philipsin kitabını okuması ve onun kendimizi yanılsamalardan kurtarma, daha iyi bir hayat ve iş dünyası yaratma mücadelesini benimsememiz gerek."
- Ken Shelton, Executive ve Excellence Publishing Genel Yayın Yönetmeni "Eğer gezegendeki refahımızı ve hayatta kalmamızı tehdit eden sorunların üstesinden gelmek istiyorsak, insan bilincinin durumuna dair büyük bir atılım gerçekleştirmeliyiz. Fikir liderleri, bu evrime öncülük eden ve bir katalizör görevi görerek, bugünkü çöküşe sebep olan eğilimlerde devrimsel bir yön değişikliği yaratacak olan insanlardır. Jan Philipsin bir kılavuz niteliğindeki bu değerli kitabı, hepimizin fikir liderleri olmasına, gezegenimizi iyileştiren ve onu geri kazanmayı amaçlayan insanlar hâline gelmesine yardımcı olacak."
- Ervin Laszo, Ph.D, 2004 Nobel Barış Ödülü Adayı, General Evolution Reseach Groupun kurucusu

Aynı kategoriden bu ürünleri de incelemeyi ister misiniz?

Aponun Ayetleri Beyrut Günlüğü

20,00 TL.   12,00 TL.
Aponun Ayetleri Beyrut Günlüğü

Cildinizi Kırıştırmayın

25,00 TL.   15,00 TL.
Cildinizi Kırıştırmayın
© 2020 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım