logo
Buradasınız: Kültür & Sanat Kitap Fırsatları

Kırışıklık Kürü

  • Yayınevi: Prestij
  • Yazarı: Nicholas Perricone
  • Sayfa Sayısı: 221
  • Ürün Kodu: 16763
  • Satış Fiyatı: 15,00 TL.   9,00 TL. (KDV Dahil)
  • WhatsApp Bilgi
  • Etiketler:  

Ürün Açıklaması

Cilt Bakımının Öncü Sesi Dr. Nicholas Perricone, hiçbir sağlık ya da güzellik uzmanının yapamadığını gerçekleştirdi ve yaşlanan cildin panzehirini yarattı. Yale Üniversitesine bağlı dermatolog ve anti-aging uzmanı Dr. Perricone, cildin yaşlanma nedenleri ve tedavileri üzerine 20 yılını verdiği araştırmalar sonunda, cildin gençleşmesi için yüzeyin onarımından çok daha derinlere giderek cildin her katında ve hücresinde çarpıcı ve kalıcı sonuçlar üreten tümüyle doğal bir antioksidan program geliştirdi. Dr. Perriconeun, tıp çevrelerinin dikkatini ve saygısını toplayan büyük buluşlarını içeren cilt programı, şu anda dünyaca ünlü haber yayıncıları ve Holywood yıldızları tarafından geniş çaplı uygulanmaktadır. Şimdi güzel ve esnek bir cilt kazanmak için Dr. Perriconeun çığır açan metotlarını uygulama sırası sizde! Uzmanlar Ne Diyor? "Dünyanın en güzel yüzleri ve vücutlarıyla çalışmak bütün bilimsel bulguları takip etmemi gerektiriyor. Dr. Perriconeun cilt bakım teknolojisinin büyük bir hayranıyım. Gördüğüm en derin ve etkili buluş."
-Matthew Van Leeuwen (Ünlü Makyaj Sanatçısı) "Dr. Perriconeun klinik ve laboratuvar araştırma yılları teknolojik büyük buluşlarla sonuçlandı. Güçlü antioksidanlar, gerçekten kırışmış cildi gençleştirdiklerini kanıtlıyor."
-Prof. Dr. Harry G. Preuss (Georgeton Üniversitesi) "Dr. Perricone bilimi güzellik sanatına getiriyor. Tedavileri sanatçılığımın başarısında büyük önem taşıyor."
-Maris Verel- (Ünlü Makyaj Uzmanı)

Aynı kategoriden bu ürünleri de incelemeyi ister misiniz?

Alkolizm Terapisi

29,00 TL.   17,40 TL.
Alkolizm Terapisi

İnternette İş Bulma Rehberi

7,00 TL.   4,20 TL.
İnternette İş Bulma Rehberi
© 2020 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım