logo

Yılın Alışveriş Günü 11.11 için geri sayım başladı! Otomobilden elektroniğe, kozmetikten giyime milyonlarca üründe büyük indirimler sizi bekliyor. Her gün n11’e gelin, kuponları biriktirin, 11 Kasım’da fırsat dolu alışverişin keyfine varın.

n11.com Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

1-11 Kasım tarihleri arasında mağazalarda geçerli tık hızında kuponlar sizi bekliyor! 11.11 günü ise indirimli markalar ve mağazalara özel sepette ek indirimler n11’de!

11.11 Nedir?
Her sene 11 Kasım’da milyonlarca ürünün 24 saatte tükendiği yılın alışveriş günüdür. Yılın en merakla beklenen kampanyasında sizi bekleyen büyük fırsatları keşfedin!

11.11’den 1 ay önce, n11 üyeleri sadece bu güne özel indirim kuponlarını biriktirmeye başlar.
Milyonlarca ürün arasından beğendiklerini seçerek alışveriş listelerini oluşturur.
11.11’de 24 saat içinde, kuponlarla veya özel indirimlerle istediği ürünleri alır.

Ayrıntılı bilgi için Beni Fırsata Götür! butonunu tıklayın.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: n11.com
Kaynak Tarihi: 11.10.2019 11:02:44

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım