Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Watsons'tan 1111 Üründe 1 Alana 1 Bedava

  • Kampanya Açıklaması
Watsons'ta Yaz Aşkı Kampanyası. Tam 1111 Üründe 1 Alana 1 Bedava. Bu Fırsatı Kaçırma!
5 Temmuz - 1 Ağustos 2018 tarihleri arasında kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanyaya setler, seyahat boy ürünler ve fırsat ürünleri dahil değildir. Birden fazla promosyon aynı anda uygulanamaz Watsons Card indirim kuponları, hafta sonu ve özel gün indirim kampanyaları ile aynı anda kullanılamaz.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.watsons.com.tr
Kaynak Tarihi: 12.07.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Ramsey'den Seçili Sezon Ürünlerinde %50 İndirim

Ramsey'den Seçili Sezon Ürünlerinde %50 İndirim

Erkek Giyiminin öncü markası Ramsey'den muhteşem sezon kampanyası. Ramsey Mağazalarında ve www.ramsey.com.tr'de Ramsey markalı seçili sezon ürünlerind devamı..
Pierre Cardin Gömlek ve T-shirtler Maximum 59TL

Pierre Cardin Gömlek ve T-shirtler Maximum 59TL

Kampanya, Pierre Cardin internet mağazasına ve mobil uygulamasına özeldir. Kampanyadaki ürün seçenekleri arasında erkek gömlekler ve erkek t-shirtler devamı..
Birbirinden Güzel El Örgüsü Çantalar Özel Sipariş ve İndirim Kodu

Birbirinden Güzel El Örgüsü Çantalar Özel Sipariş ve İndirim Kodu

El Örgüsü Çantalar, Elişi Çantalar Birbirinden güzel el örgüsü çantalar, çok şık yaratıcı tasarımlarla sizi bekliyor. İstediğiniz rengi seçin, istedi devamı..
Toshiba'dan Bir Taşla İki Kuş Klima Kampanyası

Toshiba'dan Bir Taşla İki Kuş Klima Kampanyası

Siz de hemen Toshiba yetkili satıcılarına gelin, bir klima fiyatına 2 iç üniteli multi split klima alma fırsatını kaçırmayın. Mesela biri salona, diğ devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi