logo

Üç Liraya Beş Liraya DVD'mi Olur Demeyin Bu Fırsatı İnceleyin

DR Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

D&R'dan DVD filmlerde inanılmaz indirimler. Üç liraya beş liraya kaliteli filmlerin DVD'si mi olur, haydi canım sende demeyin ve bu fırsatı inceleyin.

Günün Fırsatı editörleri olarak size bu fırsat haberini hazırlamak için girdiğimizde karşımıza çıkan film seçeneklerine inanamadık.

Arşiv yapanlar ve evde sinema keyfi gibisi yok diyenler kaçırmasın. Vizyondayken gişe rekorları kırmış filmler, klasikler ve daha fazlası bu kampanyada.

Kampanya kapsamındaki seçili DVD'leri görmek için Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.dr.com.tr
Kaynak Tarihi: 02.09.2019 10:48:04

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım