Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Türk Telekom Prime İle Seçkin Restaurantlarda %30'a Varan İndirim

  • Kampanya Açıklaması
İndirimli restoran listesi ve indirim oranları değişiklik gösterebilir. Kampanyanın geçerli olduğu güncel restoran ve indirim oranı bilgileri için: https://gastroclub.com.tr/turktelekomprime

Türk Telekom Prime'la İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Çeşme ve Bodrum’daki seçkin restaurantlarda %30’a varan indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor.

Kampanyadan, Türk Telekom Prime mobil ve evde internet müşterileri yararlanabilir.

Kampanya 03.10.2017 - 02.10.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Ayrıcalıktan yararlanmak için;
1-Ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom Prime mobil müşterilerinin PRIME GURME, evde internet müşterilerinin PRIMEGURME TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek kampanya kodu almaları,

2-GastroClub mobil uygulamasını telefonuna indiren müşterilerimiz sırasıyla Promosyonlu Kayıt> Aktivasyon Kodu İle Üye Ol>Aktivasyon Kodu adımlarını takip ederek SMS ile iletilen kampanya kodunu alanına yazarak hesaplarını oluşturmaları gerekir.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanyanın geçerli olduğu dönem süresince uygulama üzerinden indirimlerden yararlanma sınırı bulunmamaktadır.

SMS ile alınan kampanya kodları sadece Gastroclub mobil uygulamasına kayıt aşamasında kullanılacaktır. Gastroclub mobil uygulamasına kayıt için gerekli olan kampanya kodu her müşteri için 1 defa verilecektir. Kampanya kapsamında alınan kampanya kodu tek bir müşteri için geçerlidir.

Restoran ayrıcalıkları restoranların uygunluk ve doluluk durumuna göre karşılanacaktır.

Detaylı bilgi için 444 4 375 no'lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri aranabilir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. 'de saklıdır.

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.turktelekomprime.com
Kaynak Tarihi: 09.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

IKEA'dan Ücretsiz Nakliye ve Montaj Fırsatı

IKEA'dan Ücretsiz Nakliye ve Montaj Fırsatı

30 Mart - 27 Mayıs 2018 tarihlerinde, 3.500 TL ve üzeri METOD mutfak alışverişlerinde ve 500 TL ve üzeri banyo mobilya ve aksesuar alışverişlerinde ya devamı..
Saat&Saat Online Mazağasında Seçili Saatlerde %50 Net İndirim Fırsatı

Saat&Saat Online Mazağasında Seçili Saatlerde %50 Net İndirim Fırsatı

Saat&Saat Online alışveriş sitesinde seçilmiş saatlerde net %50 indirim fırsatı. Dünyaca ünlü tanınmış marka kol saatlerindeki bu indirimi kaç devamı..
Osmanlı Saray Mutfağı Asitane'de Zadegan İftarı

Osmanlı Saray Mutfağı Asitane'de Zadegan İftarı

Osmanlı mutfağının unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerini saray aşçılarının arşivlere geçmiş tariferiyle yeniden canlandıran Asitane Restaurant, her yıl o devamı..
BonusFlaş İle %10 İpekyol Bonus

BonusFlaş İle %10 İpekyol Bonus

İpekyol ve ipekyol.com.tr‘de; indirimsiz yeni sezon ürün alışverişlerinde geçerli olmak üzere, her tek çekim ve taksitli alışverişe %10 İpekyol Bonus. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi