Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Türk Telekom Prime İle İSPARK Otopark Ayrıcalığı

  • Kampanya Açıklaması
Türk Telekom Prime ve İSPARK’la tüm otoparklar sizin! Aracınızı dilediğiniz İSPARK otoparkına park edip Türk Telekom Prime’ın otopark ayrıcalığından ayda 3 kez ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

İspark otopark avantajlarından Türk Telekom Prime mobil müşterilerimiz 31.12.2018 tarihine kadar faydalanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Prime mobil müşterilerinin plakayı boşluk bırakmadan, ISPARK KAYIT "PLAKA" (Ör: ISPARK KAYIT 34ABC12) yazarak, Prime evde internet müşterilerinin ise ISPARK TCKN KAYIT "PLAKA" yazıp 6262'ye göndermesi ve ödeme öncesinde Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır. Yurt dışı plakalı araçların kaydı için ISPARK YURTDISI KAYIT "PLAKA" yazılarak 6262'ye gönderilmesi ve ödeme esnasında Türk Telekom Prime kampanyasından faydalanılacağının belirtilmesi yeterli olacaktır.

Ücretsiz kullanım ispark yol üstü otoparklarda 0-2 saat, açık ve katlı otoparklarda ise 0-3 saat için geçerlidir.

Kullanım hakkı Türk Telekom Prime Mini Hoş geldin tarifesindeki müşteriler için ayda 1, diğer Türk Telekom Prime tarifelerindeki müşteriler için ayda 3 adet ile sınırlıdır.

Her plaka için ayrı kayıt SMS'i gönderimi yapılması gerekmektedir. Faydalanmak için plakanın bir kez kaydedilmesi yeterlidir. Plaka iptali için ISPARK IPTAL "PLAKA" yazılarak 6262'ye gönderilebilir.

Bir plaka sadece bir müşteri tarafından kaydettirilebilir.

Ay içerisinde kullanılmayan haklar ve süreler devredilemez.

Kampanya ispark Çemberlitaş turist otoparkı, ispark Ragıp Gümüşpala Caddesi otobüs otoparkı, ispark Gürpınar balık hali otoparkı, ispark Belgrad Ormanı otoparkı, ispark Kozyatağı ve Bayrampaşa sebze meyve hali otoparkı dışındaki tüm ispark tüm otoparklarında geçerlidir.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez. Kalan sorgusu için ISPARK KALAN yazılarak 6262'ye gönderilebilir.

Türk Telekom Prime müşterileri belirtilen ücretsiz kullanım süresinden daha az park kullanımı yapmaları durumunda otopark tipine göre ücretsiz kullanım süresi kadar kullanım yapmış sayılırlar.

Kampanya için atılan SMS, tüm Türk Telekom Prime mobil müşterileri için 1 SMS ücreti olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya kapsamında verilen kullanım hakkı 31.12.2018 tarihinde sona erecektir.

Detaylı bilgi için; Türk Telekom Prime Müşteri Hizmetleri 444 4 375

Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. sorumlu değildir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.'de saklıdır.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.turktelekomprime.com
Kaynak Tarihi: 09.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Esmerten Butik Kapıda Ödeme Avantajıyla Her Gün Yeni Modelleri İndirimli Sunuyor

Esmerten Butik Kapıda Ödeme Avantajıyla Her Gün Yeni Modelleri İndirimli Sunuyor

Esmerten Butik İstanbul üretici firmalarından seçilen en trend bayan giyim ürünlerini indirimli olarak sunuyor. devamı..
İstanbul Bilişim'de Üstün Dyson Perfomansıyla Tanışın %30'a Varan İndirim

İstanbul Bilişim'de Üstün Dyson Perfomansıyla Tanışın %30'a Varan İndirim

Diğer süpürgeler Dyson'a benzeyebilirler ancak asla Dyson gibi çalışamazlar. Şimdi İstanbul Bilişim'de üstün Dyson Performansıyla tanışmanız için %30' devamı..
Dap Yapı'dan Peşinde %20 İndirim, 1 Yıl Kira Garantisi, Hemen Tapu Hemen Teslim

Dap Yapı'dan Peşinde %20 İndirim, 1 Yıl Kira Garantisi, Hemen Tapu Hemen Teslim

Kazançlı yatırım Dap Yapı'da. Peşinde %20 indirim, 1 Yıl kira garantisi, hemen tapu, hemen teslim, isteyene 120 ay 0,98 banka kredisi, isteyene 40 ay devamı..
Türk Telekom Prime Tazemasa Kampanyası

Türk Telekom Prime Tazemasa Kampanyası

Türk Telekom Prime'la tazemasa.com üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim ayrıcalığı. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi