logo

Türk Telekom'la Bi'dünya Fırsat Şimdi Setur.com.tr'de. Seçili Yurt İçin Otellerde Geçerli Mevcut İndirimlere Ek %5 İndirim

Setur, Türk Telekom Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar gerçekleştirilecek rezervasyonlarda ve 31.12.2019 tarihine kadar yapılacak olan konaklamalarda ve seyahatlerde geçerlidir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir.
Kampanya dahilindeki rezervasyonlar tur kontenjanlarıyla sınırlıdır.
Önemli: Kampanyanın diğer şartları ve kampanyaya katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Beni Fırsata Götür butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: setur.com.tr
Kaynak Tarihi: 21.10.2019 11:40:35

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım