logo

Tazedirekt.com'dan 6 Siparişinize 100 TL İndirim Hediye

Taze Direkt Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Etin safını, sütün günlüğünü, meyve sebzenin doğalını ve daha nicelerini size ulaştıran Tazedirekt.com'dan vereceğiniz 100 TL ve üzeri 6 siparişinize 100 TL indirim hediye. Kampanyadan yararlanmak için toplamda 6 adet 100 TL ve üzeri sipariş sonucunda 6 adet basılı kaşenin tamamlanması gerekiyor.

Kazanımlar konusunda kupon üzerinde yer alan kaşe sayısı ve Tazedirekt sistemindeki 100 TL ve üzeri siparişlerin eşleşmesi esas alınacaktır. Kampanya koşullarını ayrıntılı incelemek için Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.tazedirekt.com
Kaynak Tarihi: 13.09.2019 14:39:15

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım