logo

Sneaks Cloud'dan ayakkabı alan herkese su itici sprey hediye. Yağışların başladığı bu dönemde su itici sprey ayakkabılarınızı korumanızda çok yardımcı olacak.

Sneaks Cloud Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Sneaks Cloud birçok ünlü ve kaliteli markanın spor ayakkabı ve spor malzemelerine ulaşabileceğiniz, aynı zamanda uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Türkiye'nin lider spor mağazası!

Şimdi Sneaks Cloud'dan ayakkabı alan herkese su itici sprey hediye. Yağışların başladığı bu dönemde su itici sprey ayakkabılarınızı korumanızda çok yardımcı olacak.

Sneaks Cloud'da yer alan markaları ve satılan ürünleri görmek için Beni Fırsata Götür butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: sneakscloud.com
Kaynak Tarihi: 01.11.2019 12:35:19

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım