Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Selfy’lilere Muud Premium Üyelik 3 Ay Boyunca Hediye

Selfy, Muud Kampanya Resmi
 • Marka : Selfy, Muud,
 • Kategori : Telekomünikasyon Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : 31.12.2018
  • Kampanya Açıklaması
  Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Muud Premium üyelik 3 ay boyunca hediye. Sıradaki şarkı, tüm Selfy'lilere internet kotasından yemeden gelsin.

  Muud'ta seni neler bekliyor?
  Çevrimdışı Dinle
  İnternetin olmadığı zamanlarda da müzik keyfin artık yarıda kalmayacak! Muud Premium üye olarak dilediğin şarkıyı Çevrimdışına Ekle butonu ile Çevrimdışı Şarkılara ekle, internetin yokken ya da Muud’u çevrimdışı modda kullanırken müzik keyfini doya doya kesintisiz yaşamaya devam et.

  HD Dinle
  En favori şarkıların artık HD kalitede! Muud’ta milyonlarca yerli ve yabancı şarkı senin için artık daha yüksek kalitede. Muud Premium üye olarak sahip olabileceğin “HD Kalite” özelliği ile şarkıları daha yüksek kalite ayrıcalığı ile dinleyebileceksin.

  Sınırsız Dinle, Dilediğini İndir
  Muud Premium ile yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız dinleme keyfi de seni bekliyor. Üstelik aylık 250 yerli şarkıyı cep telefonuna, tabletine ya da bilgisayarına indirebilir, istediğin her an dinle.

  3D Dokunma Desteği
  Hazır Çalma Listelerine, Son Dinlediğin Şarkılara, En Popüler ve Çevrimdışı Şarkılarına kolayca ulaşmak için Force Touch özelliği taşıyan cihazlarında uygulama simgesine dokunman yeterli!

  Nasıl Katılırım
  MUZIK yazıp 5060’a SMS göndererek kampanyaya katılabilirsin.

  Kampanya Detayları
  Kampanyadan 31.12.2018 tarihine kadar yararlanabilirsin.

  Kampanyaya katılım 30.000 kişi ile sınırlıdır.

  MUZIK yazıp 5060’e SMS göndererek şifreni al, Muud’a ücretsiz üye ol. Aldığın şifre ile Muud Premium PIN kodu ve aktivasyon şifresi www.muud.com.tr ya da Muud Android mobil uygulaması Premium’a Geç alanında bulunan “Aktivasyon Kodu Kullanmak İstiyorum” alanına girerek Selfy' e özel 3 ay ücretsiz Muud Premium kampanyasından faydalan. 3 ay boyunca herhangi bir yenileme işlemi yapman gerekmiyor.

  Zaten Muud Premium üyeliğin varsa bu kampanyadan yararlanamazsın.

  3 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 3 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.

  3 ay ücretsiz kullanımın sonunda Premium üyeliğini devam ettirmek istersen Premium’a Geç seçeneği ile Premium aboneliğini başlatarak Muud ile sınırsız müzik dinleme keyfini devam ettirebilirsin.

  Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır.5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve OIV dahil 0,3325 TL olarak ücretlendirilir.

  Muud internet tabanlı dijital müzik dinleme platformu olduğundan, ücretsiz 3 ay sürenin sonunda mobil hattından herhangi bir üyelik ücreti kesilmeyecek.

  Kampanya şifreni aldıktan sonra buraya tıklayarak müzik dinlemenin keyfini çıkarmaya başlayabilirsin.

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.selfy.com.tr
  Kaynak Tarihi: 11.04.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  LC Waikiki Seçili Ürünlerde Her Şey 19.95TL

  LC Waikiki Seçili Ürünlerde Her Şey 19.95TL

  LC Waikiki'de seçili yüzlerce ürün 19.95TL tek fiyat. Kampanyadaki ürün kategorileri aşağıdaki gibidir. Kampanyadaki seçili ürünleri görmek için fırsa devamı..
  Adore Mobilya'dan Diamond Çok amaçlı Dolap Sadece 369,90 TL

  Adore Mobilya'dan Diamond Çok amaçlı Dolap Sadece 369,90 TL

  Düşer kapaklı çok amaçlı dolap. İster mutfağınızda isterseniz banyonuzda kullanın. Sepetini dilerseniz çamaşır sepeti olarak dilerseniz sebze ve kuru devamı..
  Evkur'dan Bir Halı Alana İkincisi Bedava

  Evkur'dan Bir Halı Alana İkincisi Bedava

  Evkur'dan halı kampanyası. Bir halı alana ikincisi bedava. Kampanyadaki halı çeşitlerini görmek için tıklayın. devamı..
  2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

  2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

  1 Şubat 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında en az dört kere Avis’ten araç kiraladığınızda 5000 Mil ödül. devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi