Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt
iftarda günün fırsatı

İFTAR VE SAHUR MENÜLERİNİZİN DUYURUSU İÇİN EN ETKİN MECRA GÜNÜN FIRSATI!

İftar ve Sahur menülerinizin ve kampanyalarınızın duyurusu için en etkili mecra Günün Fırsatı. Neden mi? Çünkü Günün Fırsatı Ramazan Ayı'na Özel "Ramazan Fırsatları" Kategorisi Açtı. Bu Kategori İle İlgili Yoğun Bir Reklam Çalışması Yapıyor. Genel Tanıtımımız İçin Yapılmış Olan Reklam Filmimizi Burayı Tıklayarak İzleyebilirsiniz. Ramazan'da sitemizde yer alan işletmelere mümkün olduğunca çok müşteri sağlamak için Ramazana Özel reklam filmimiz hazırlanıyor. Ramazan boyunca reklamlarımız radyolarda, TV'lerde, sosyal medyada ve internet reklamlarında yer alacak. 2002 yılından beri faaliyette olan sitemizin 16 yıla varan tecrübesiyle Digital Pazarlama konusunda uzman ekibimiz, işletmenize mümkün olduğunca fazla müşteri gelebilmesi için çalışacak.

Dijital Pazarlamada Uzmanız

RAMAZAN İÇİN MENÜLERİNİZ HAZIRSA HEMEN BAŞLAYABİLİRSİNİZ!

Günün Fırsatı Ramazan Fırsatları Özel Kategorisinde Yer Almak Çok Kolay. İftar ve varsa sahur için hazırladığınız menü veya menülerin neler içerdiğini listeleyin. Bu menülerin fiyatlarını belirtin. Bu menüler normal zamana göre bir indirim içeriyorsa bunu belirtin (İsteğe bağlı). İşletmenize ait güzel çekilmiş 5 adete kadar resmi bize gönderin. Adres ve Telefon bilgilerinizi bildirin. İşte bu kadar. Hemen düzenlenip yayına alınacaktır. Yayına açıldığında İşletmenizin adı ve varsa Ramazan'a Özel bir sloganınız, işletmenize ve menülerinize ait resimler, menü içerikleri, telefonunuz ve size kolay ulaşılması için harita konum bilgisi görüntülenecektir. Yukarıdaki bilgileri kurumsal@gununfirsati.com mailine gönderebilirsiniz. Resimler webte yayınlanacağı için 1mb'dan daha büyük resimler göndermenize gerek yoktur. Bize WhatsApp: 0549 445 90 90 hattından da ulaşabilirsiniz.

Müşterileriniz Ödemeyi Nereye Yapıyor!

Biz sadece sizin Ramazan'a Özel İftar ve Sahur menünüzü veya kampanyanızı duyuruyoruz ve mümkün olduğunca çok kişiye ulaştırmak için çalışıyoruz. Müşteriler hizmeti alırken ödemeyi size yapıyor. Böylece bir sürü teferruatla uğraşmamış oluyorsunuz. "Ödemeyi siz alın bize siz ödeyin" derseniz bu da mümkün. Rezervasyon için arayan müşterilerinizin önceden ödeme yaparak rezervasyonu kesinleştirmesini isteyebilirsiniz. O zaman size online bir ödeme hizmeti sunuyor ve kampanyanızı sitemizden kredi kartı ile alınabilir hale getiriyoruz.

Dilerseniz Kahvaltı Fırsatı da Yayınlayabilirsiniz!

Özellikle hafta sonu kahvaltı fırsatlarına büyük ilgi olmaktadır. İşletmenizin kahvaltı fırsatı varsa dilerseniz o kampanyanızı da Günün Fırsatı'nda yayınlatabilirsiniz. Kahvaltı Fırsatlarınız Ramazan Fırsatları kategorisinden ayrı, Yeme İçme Kampanyaları kategorimizde yayınlanacaktır. İşleyiş yukarıdakiyle aynı şekildedir.

kahvaltı fırsatı

RAMAZAN FIRSATLARI veya YEME İÇME KATEGORİMİZDE YER ALMAK İÇİN HEMEN BAŞVURU YAPIN!

İş ortaklarımıza kazandırmak için varız! Aşağıdaki başvuru formu ile kısaca nasıl bir kampanya yapmak istediğinizi anlatın. Sizi mutlaka arayacağız ve bizimle çalışmaktan memnun kalacaksınız.

© 2002-2019
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi