logo

Profesyonel Stüdyoda Ürün Fotoğrafları Çekimi Sadece 9.90TL Tanışma Fırsatı

7x24online.com Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

İster basılı kataloglarınızda isterseniz e-ticaret sitenizde kullanın. Profesyonel ürün fotoğrafları çekimi sadece 9.90 TL tanışma fırsatıyla.

İstanbul Bahçelievler'de Fotoğraf Stüdyosu Günün Fırsatı sitemizin ziyaretçilerine özel profesyonel ürün fotoğrafları çekimini çok özel bir fiyata sunuyor.

9.90 TL fiyat tek seferde 25 adet ve üzeri ürün için tek yön / tek resim fiyatı olup firmanın ilk çekimine özeldir. Sonrasında normal ajans fiyatı uygulanacaktır. Ürün resimleri çekim sonrası editlenerek (retouch) beyaz fonda teslim edilecektir.
Aynı ürünün farklı açılardan çekimi istenirse ek olarak ücretlendirilir.
Ürün çekimleri İstanbul Bahçelievler'deki stüdyomuzda yapılacaktır.
Nakliye veya ürünlerin stüdyomuza sevki müşteriye aittir.

Bilgi İçin: 0549 445 9090 nolo telefon ve whatsapp hattından yardım alabilirsiniz.

Ajansın çalışmaları ve referansları ile portfolio için Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: 7x24online.com
Kaynak Tarihi: 17.09.2019 13:31:16

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım