Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Pierre Cardin, Miorre ve Safyün İç Giyim, Pijama ve Taytlarda %54'e Varan İndirim

  • Kampanya Açıklaması
Pierre Cardin, Miorre ve Safyün markalarında İç Giyim, Pijama Takımı, Tayt ve Bayan Çoraplarından seçilmiş ürünlerde %54'e varan indirim.

Birbirinden güzel ve göz alıcı modelleri görmek ve indirimli fiyatları kaçırmamak için Fırsata Git butonuna hemen tıklayın.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.avrupanetworking.com
Kaynak Tarihi: 28.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Esmerten Butik Kapıda Ödeme Avantajıyla Her Gün Yeni Modelleri İndirimli Sunuyor

Esmerten Butik Kapıda Ödeme Avantajıyla Her Gün Yeni Modelleri İndirimli Sunuyor

Esmerten Butik İstanbul üretici firmalarından seçilen en trend bayan giyim ürünlerini indirimli olarak sunuyor. devamı..
Crispino'dan Tek Fiyat Kampanyası

Crispino'dan Tek Fiyat Kampanyası

Crispino Erkek Giyim online satış mağazasından tek fiyat kampanyası. T-Shirt'ler 59,99 TL, Ayakkabı 99,99 TL, Ceket 199,99 TL, Takım Elbize 299,99 TL. devamı..
Watsons'tan 1111 Üründe 1 Alana 1 Bedava

Watsons'tan 1111 Üründe 1 Alana 1 Bedava

Watsons'ta Yaz Aşkı Kampanyası. Tam 1111 Üründe 1 Alana 1 Bedava. Bu Fırsatı Kaçırma! 5 Temmuz - 1 Ağustos 2018 tarihleri arasında kampanyadan yararla devamı..
Penti'den Plajda %30 İndirim Fırsatı

Penti'den Plajda %30 İndirim Fırsatı

Penti'den plajda %30 indirimli ürünler kapsamında alt ve üst bikiniler, mayolar, kaftan, şort, tşört, tulum, şapka ve plaj ayakkabıları var. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi