Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Mondi'den Samsung LED TV Hediye

  • Kampanya Açıklaması
01 Nisan - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında aynı Mondi mağazasından, tüm Mondi markalı ürünlerden, tek seferde 8.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere Samsung 32" K4000 TV (1.399 TL değerinde, uydu alıcılı),
13.900 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilere Samsung 40" M5000 TV (1.899 TL değerinde, uydu alıcılı) hediye edilecektir.

Belirtilen fiyatlar tavsiye edilen perakende satış fiyatlarıdır.

Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanya koşullarıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için Mondi Yetkili Satıcısı’na başvurunuz.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.mondi.com.tr
Kaynak Tarihi: 09.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Maximum Kart'a Özel banamama.co'da %10 İndirim

Maximum Kart'a Özel banamama.co'da %10 İndirim

Maximum Kart’ınızla 15 Ocak – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında banamama.co sitesi üzerinden vereceğiniz 6 aylık düzenli siparişinizde %10 indirim ay devamı..
Paraf İle Koray Spor'da 30 TL ParafPara ve +4 Taksit

Paraf İle Koray Spor'da 30 TL ParafPara ve +4 Taksit

22 Mart -30 Haziran tarihleri arasında Koray Spor mağazalarında ve www.korayspor.com’da Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tüm i devamı..
Axess Mobil'e Özel Damat Tween'de 500 TL Hediye Çeki

Axess Mobil'e Özel Damat Tween'de 500 TL Hediye Çeki

Axess Mobil'e özel 31 Temmuz’a kadar Damat Tween mağazalarından ve www.damattween.com’dan 2018 İlkbahar/Yaz Ceremony grubu ürünlerinden yapacağınız he devamı..
Avis İle Opet’ten %3 İndirim

Avis İle Opet’ten %3 İndirim

AVİS’ten araç kiralayanlara, kampanyanın geçerli olduğu Avis Ofislerinden kendilerine verilecek olan OPET YAKIT KART ile kiraladıkları araç için Opet devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi