logo

Migroslardan alacağın her 10 TL’lik Danone ürünü için Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nden ikinci biletin hediye.

Danone, Migros, Emaar Akvaryum Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Migroslardan alacağın her 10 TL’lik Danone ürünü için Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nden ikinci biletin hediye.

Kampanya İstanbul Migros mağazalarından yapılacak 10 TL ve üzeri seçili Danone çocuk ürünlerinde geçerlidir.
Alışveriş fişinin altında yer alan 8 haneli kampanya kodu ile bilet.emaarakvaryum.com adresinden veya Emaar Akvaryum bilet gişesinden alınacak Yetişkin veya Çocuk bileti için ikinci bilet hediye edilecektir.

Kampanyanın geçerli olduğu Danone Çocuk Ürünleri ve Kampanya şartlarını detaylı incelemek için Fırsata Git butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.emaarakvaryum.com
Kaynak Tarihi: 08.09.2019 08:33:56

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım