Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Koray Spor'dan Seçili Reebok Ürünlerinde %35'e Varan İndirim

  • Kampanya Açıklaması
Korayspor.com; Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, New Balance, Hummel, The North Face, Timberland gibi dünyanın en büyük markalarının ayakkabı, giyim ve spor malzemelerini ayağınıza kadar getirme imkanı sunan, Türkiye'nin ilk spor alışveriş sitesidir.
Şimdi Koray Spor, Reebok markalı ürünlerde %35'e Varan indirim sunuyor.
Kampanyadaki ürün seçenekleri arasında eşofmanlar, ayakkabılar, tişörtler, şapkalar, şortlar, tenis ayakkabısı, koşu ayakkabısı, montlar, eşofman takımları, taytlar, ceketler, atletler ve daha pek çok çeşitte 400'ün üzerinde ürün bulunuyor.
Kampanyadaki seçili ürünleri görmek için fırsata git butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.korayspor.com
Kaynak Tarihi: 12.07.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Axess Mobil'e Özel Damat Tween'de 500 TL Hediye Çeki

Axess Mobil'e Özel Damat Tween'de 500 TL Hediye Çeki

Axess Mobil'e özel 31 Temmuz’a kadar Damat Tween mağazalarından ve www.damattween.com’dan 2018 İlkbahar/Yaz Ceremony grubu ürünlerinden yapacağınız he devamı..
Axess Mobil'e Özel D’S Damat'ta %20 İndirim

Axess Mobil'e Özel D’S Damat'ta %20 İndirim

Axess Mobil'e özel 31 Temmuz’a kadar D’S damat mağazalarından ve www.dsdamat.com’dan yapacağınız 2018 İlkbahar/Yaz Ceremony grubu ürünlerinden alışver devamı..
Koray Spor'dan Seçili Adidas Ürünlerinde %35'e Varan İndirim

Koray Spor'dan Seçili Adidas Ürünlerinde %35'e Varan İndirim

Korayspor.com; Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, New Balance, Hummel, The North Face, Timberland gibi dünyanın en büyük markalarının ayakkabı, devamı..
A101 Haftanın Yıldızları 14-20 Temmuz 2018 İndirimli Ürünleri Kataloğunda Neler Var?

A101 Haftanın Yıldızları 14-20 Temmuz 2018 İndirimli Ürünleri Kataloğunda Neler Var?

A101'de yeni indirimli neler var? A101 Kampanyaları ve A101 Fırsatları Günün Fırsatı'nda haber veriliyor. A101 indirimli ürünlerini takip etmek ve st devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi