Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Joker'den Avantajlı Bebek Bezi Abonelik Paketleri

Joker, Prima Kampanya Resmi
 • Marka : Joker, Prima,
 • Kategori : Bebek Çocuk Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : Her An Bitebilir
  • Kampanya Açıklaması
  Bebek Bezi Kampanyası

  Bebek Bezi Abonelik Paketi nedir?
  Bebek Bezi Abonelik Paketi, 6 ay boyunca her ay seçtiğiniz dönemde 2 adet Prima Premium Care aylık pakte bebek bezi ve 1 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendilini %30 indirimle ve kargo bedava olarak kapınıza kadar getiren bir sipariş sistemidir. Aylık bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyacınızı sizi yormadan ekonomik ve pratik olarak karşılamanızı sağlar. Abonelik paketi 500 abonelik ile sınırlıdır.

  Bebek Bezi Abonelik paketinin avantajları neler?
  Bebek bezi abonelik paketi ile 6 ay boyunca toplam 12 adet Prima Premium Care aylık paket ürününü ve 6 adet 3’lü Prima Hassas Ciltler ıslak mendili 785,00 TL yerine %30 indirim avantajıyla 549,00 TL’ye bebek bezi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sene boyunca gerçekleşecek fiyat artışlarından etkilenmezsiniz. Üstelik 6 ay boyunca 70 TL’den fazla tutan kargo ücretini de ödemezsiniz.

  Teslimat tarihinizi ve adresinizi her gönderim için değiştirebilirsiniz. Örneğin yazın yazlığınıza gönderim yaptırabilirsiniz.

  Her gönderim öncesinde, bez bedenini sipariş sisteminde değiştirebilirsiniz. Ayrıca açılmamış pakedinizi gönderim faturası ile birlikte Joker mağazalarında farklı beden ile değiştirebilirsiniz.

  Abonelik paketini kredi kartına vade farkı olmaksızın taksit ile satın alabilirsiniz. Bebek bezi ve ıslak mendil ihtiyaçlarınız her ay düzenli olarak size gönderileceği için yeniden sipariş verme, uygun fiyat araştırma kaygınız olmaz. Ürünlerin kapınıza kadar teslim ediliyor olması, özellikle taşıması zor ürünlerde büyük kolaylık sağlar.

  Detaylı bilgi ve kayıt olmak için Fırsata Git butonuna tıklayınız.

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.joker.com.tr
  Kaynak Tarihi: 14.07.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  Atasun Optik'te Birbirinden Güzel Çocuk Güneş Gözlükleri 69.90TL'den Başlayan Fiyatlarla

  Atasun Optik'te Birbirinden Güzel Çocuk Güneş Gözlükleri 69.90TL'den Başlayan Fiyatlarla

  Türkiye’nin en çok tercih edilen optikleri arasında bulunan Atasun Optik, sadece kadın ve erkek güneş gözlükleri ile değil, aynı zamanda sunduğu çocuk devamı..
  Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı

  Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı

  Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı. devamı..
  Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

  Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

  Türk Telekom Prime'la her Çarşamba biletix.com'dan 200 TL'ye kadar alacağınız biletlerde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. devamı..
  Maximum Kart'a Özel Das Das’ta %10 İndirim

  Maximum Kart'a Özel Das Das’ta %10 İndirim

  İstanbul Watergarden AVM’de bulunan Das Das’ta etkinlik biletlerinde Maximum Kart’ınıza %10 indirim ayrıcalığı. devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi