Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

İyzico iyziLink ile Her Yerden Online Ödeme Alma Fırsatı

  • Kampanya Açıklaması
iyziLink Bireysel ya da kurumsal satıcıların her yerden güvenle ödeme almasını sağlar.

iyzico mobil uygulamasından veya kontrol paneli üzerinden kolayca oluşturacağınız ürün linklerini kısa mesajlar, sosyal medya ya da pazar yerleri aracılığıyla paylaşabilir, dünyanın her yerinden güvenle ödeme alabilirsiniz.

Stant Satışı
Uygulama sayesinde stant satışlarınız esnasında iyziLink’lerinizi kolayca müşterilerinizle paylaşıp, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme alabilirsiniz.

Yabancı Para Birimleri
Euro, Dolar, Sterlin, Riyal ve Ruble gibi farklı para birimleriyle dünyanın her yerinden ödeme kabul edebilirsiniz.

Tüm Kartlara Taksit İmkanı
Tüm bireysel (şirket sahibi olmayan) ve kurumsal satıcılar, web sitesine ya da teknik bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan tüm bankaların kredi kartları ile taksitli satışa başlayabilir.

Kendini Yenileyen Güvenlik Sistemi
iyzico tarafından geliştirilen, her işlemde kendini besleyerek öğrenen yenilikçi sistem sayesinde satışlarınızın güvenliği sağlanır.

Daha ayrıntılı bilgi için Fırsata Git butonuna tıklayın.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.iyzico.com
Kaynak Tarihi: 27.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Enterprise'den Zorlu World Üyelerine Özel %35 İndirim Fırsatı

Enterprise'den Zorlu World Üyelerine Özel %35 İndirim Fırsatı

Zorlu World üyelerine Dünya'nın en büyük araç kiralama firması Enterprise' dan araç kiralamada %35 indirim fırsatı! devamı..
Mondi'den Samsung LED TV Hediye

Mondi'den Samsung LED TV Hediye

01 Nisan - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında aynı Mondi mağazasından, tüm Mondi markalı ürünlerden belirli tutarlardaki alışverişlere Samsung LED TV devamı..
Bellona'dan Samsung HD TV Hediye

Bellona'dan Samsung HD TV Hediye

Bellona'dan 30 Haziran 2018 tarihine kadar belirtilen miktarlarda alışveriş yapan müşterilere Samsung HD TV'ler hediye. devamı..
Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı

Maximum Mobil Yemeksepeti’nde %20 MaxiPuan Ayrıcalığı

Maximum Mobil uygulaması üzerinden vereceğiniz Yemeksepeti sipariş tutarınızın %20’si kadar MaxiPuan ayrıcalığı. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi