Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

İş Bankası Maximum Kart’la Her Gün İlk Seanslar Sadece 7 TL

  • Kampanya Açıklaması
Maximum Seans
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik kartları ile tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan ilk seans film gösterimleri yalnızca 7 TL!

Türkiye’nin en büyük sinema zinciri Cinemaximum’larda yalnızca İş Bankası kredi kartınız ve Bankamatik kartınızla “Maximum Seans” ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Üstelik bu uygulamadan kampanya süresi boyunca IMAX ve IMAX 3D gösterimler de dahil olmak üzere dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken biletinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartınız veya Bankamatik kartınızla Cinemaximum gişelerinden almak!

Ziraat Maximum Kartlar, ön ödemeli kartlar, Şirket Kredi Kartları ve Vadematik Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Uygulama Koşulları:
1. Maximum Seans uygulaması, her gün saat 12:30’a kadar (12:30 dahil) başlayan ilk seanslarda, Cinemaximum gişelerinden veya Maximum Mobil uygulaması ile bilet alınması durumunda geçerlidir. Saat 00:00'dan sonraki gece yarısı seansları Maximum Seans kapsamında değerlendirilmeyecektir.

2. Yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik kartları ile satın alınacak biletlerde 7 TL fiyat uygulanacaktır.

3. Ziraat Maximum Kartlar, ön ödemeli kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar ve Bayi Kartlar kampanyaya dahil değildir. Maximum Seans ayrıcalığından Maximum Kartınızın yanısıra, Maximiles, MercedesCard ve İş’te Üniversiteli kredi kartlarınız ile de yararlanabilirsiniz.

4. Cinemaximum gişeleri dışında (Çağrı Merkezi, Cinemaximum.com.tr, Kiosk gibi ) alternatif kanallardan alınacak biletlerde Cinemaximum liste satış fiyatları geçerli olacaktır.

5. Maximum Seans uygulamasına IMAX, IMAX 3D ve CGV ARTHOUSE film gösterimleri de dahil olup, VIP salon, 4DX, D-BOX ve Screenx gösterimleri hariçtir.

6. Maximum Seans bilet fiyatları 3D ve IMAX 3D filmlerde kullanılan gözlük bedelini içermemekte olup, gözlük bedeli işletme tarafından ayrıca ücretlendirilmektedir.

7. Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir harcama önkoşulu ya da kayıt zorunluluğu bulunmamaktadır.

8. Maximum Seans uygulamasından kampanya süresi boyunca dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

9. Bilet satışına başlanmış olan her gün için 12:30’a kadar olan ilk seanslarda kampanyadan yararlanarak bilet alabilirsiniz.

10. Maximum Seans uygulaması kapsamında alınacak biletler hiçbir şekilde ek bir promosyon veya indirim ile birleştirilemeyecektir.

11. İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.cinemaximum.com.tr
Kaynak Tarihi: 07.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Flormardan 75 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Atasun Optik'ten Güneş Gözlüğü Hediye

Flormardan 75 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Atasun Optik'ten Güneş Gözlüğü Hediye

Flormar'dan 75 TL ve üzeri alışverişlerde Atasun Optik'ten 109 TL değerindeki güneş gözlüğü hediye. devamı..
Madame Coco'da Tüm Plastik Ürünlerde %50 Artı %50 İndirim

Madame Coco'da Tüm Plastik Ürünlerde %50 Artı %50 İndirim

Madame Coco Kampanyası. Tüm plastik ürünlerde %50 Artı %50 İndirim fırsatı. Plastik ürünlerde indirim. Kampanyadaki plastik ürünler çeşitlerini görü devamı..
Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim

Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim

Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim Fırsatı. devamı..
Loft'tan İç Giyim Ve Çoraplarda 3 Al 2 Öde Kampanyası

Loft'tan İç Giyim Ve Çoraplarda 3 Al 2 Öde Kampanyası

Loft'tan iç giyim ve çoraplarda 3 al 2 öde kampanyası sizleri bekliyor. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi