Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

İpek Mobilya'da % 30 ‘a Varan Bahar Fırsat İndirimleri

  • Kampanya Açıklaması
İpek Mobilya'da Bahar Fırsatlarla Geldi. %30‘a varan indirimler! Kampanya 01.04.2018-30.06.2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Koltuk Takımlarında
Aral, Volga koltuk takımlarında %30, Baltimore, Marcel, Motto, Impala koltuk takımlarında %25 Kappa, Mira, West, Zen koltuk takımlarında %20 indirim.

Köşe Takımlarında
Aral ve Volga köşe takımlarında %30, Nova köşe takımlarında %25, Kappa ve Zen köşe takımlarında %20 indirim.

Maksi Oturma Gruplarında
Ekin ve Forever maksi takımlarda %20 Harmony ve Hazal maksi takımlarda %15 indirim.

Yemek Odası Takımlarında
Sevilla Yemek Odası Takımlarında %25 Capella, Impala, Lexus Yemek Odası Takımlarında %20 Estel, Vitara Yemek Odası Takımlarında %15 indirim.

Yatak Odası Takımlarında
Sevilla Yatak Odası Takımlarında %25 Capella, Impala, Lexus Yatak Odası Takımlarında %20 Estel, Valencia, Vitara Yatak Odası Takımlarında %15'e varan indirimler.

Açelya Baza Set Kampanyası
Aynı ebatta Açelya baza ve Açelya başlık, aynı ebat yatak (Arya ve Panama yatak hariç) ile alındığında baza ve başlık da %25’ e varan indirimler.

Papatya Baza Set Kampanyası
Aynı ebatta Papatya baza ve Papatya başlık, aynı ebat Panama yatak ile alındığında baza, başlık ve yatak da %25’ e varan indirimler.

Üstelik Bonus’a özel peşin fiyatına 12 taksit.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.ipekmobilya.com.tr
Kaynak Tarihi: 09.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Türk Telekom Prime Meal Box Kampanyası

Türk Telekom Prime Meal Box Kampanyası

Türk Telekom Prime'la Meal Box Diyet (Fit) Abonelik Paketlerinde %15 indirim ayrıcalığı. devamı..
Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

Türk Telekom Prime'la her Çarşamba biletix.com'dan 200 TL'ye kadar alacağınız biletlerde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. devamı..
Dogo'da %33'e Varan İndirim Fırsatı

Dogo'da %33'e Varan İndirim Fırsatı

Dogo'da seçili ürünlerde %33'e varan indirim fırsatı. Yazlık, baharlık ve kışlık ayakkabılardaki indirimi kaçırmayın. devamı..
İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'den Akülü Arabalar ve Motosiklerlerde Bahar Fırtınası. %50'ye varan indirimler ve en ucuz fiyatlarla kaliteli akülü araba almak istiy devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi