logo

ING Mobil kullanıcıları Anında 30 TL İndirimli Lezzetli Hediye Alıyor

Lezzetlihediye.com, ING Mobil Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Kampanya kapsamında yapılacak 100 TL ve üzeri lezzet veya çiçek alışverişlerinde ING Mobil müşterilerine 30 TL indirim imkanı sunulmaktadır.
Kampanya 12 Eylül – 12 Kasım 2019 tarihleri arasında www.lezzetlihediye.com ve www.lezzetlicicek.com sitelerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyadan ING Mobil uygulamasına yukarıda belirtilen tarih aralığında giriş yapan ve ING Mobil’den verilen kampanya kodunu alan tüm bireysel müşteriler yararlanabilir.
Kampanya koduna, ING Mobil’de sağ üstte yer alan 'Bildirimler' kısmından ulaşabilirsiniz.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 1 adet kod alabilir, her kampanya kodu 3 kullanımlıktır.
Kampanya, www.lezzetlihediye.com ve www.lezzetlicicek.com sitelerinde bulunan diğer kampanyalar ile birleştirilemez, ek ürünler ve özel bölge dağıtım ücretleri indirimlere tabi değildir.
Önemli: Diğer kampanya şartları ve kampanyaya katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: lezzetlihediye.com
Kaynak Tarihi: 11.10.2019 18:56:31

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım