Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

IKEA'dan Ücretsiz Nakliye ve Montaj Fırsatı

IKEA Kampanya Resmi
 • Marka : IKEA,
 • Kategori : Ev Yaşam Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : 27.05.2018
 • Fırsatı İncele
  • Kampanya Açıklaması
  Ücretsiz nakliye ve montaj fırsatı 30 Mart - 27 Mayıs 2018 tarihlerinde, 3.500 TL ve üzeri METOD mutfak alışverişlerinde ve 500 TL ve üzeri banyo mobilya ve aksesuar alışverişlerinde yalnızca banyo mobilyaları için, tüm IKEA mağazaları ile sipariş ve teslim noktalarında geçerlidir.

  IKEA Ümraniye, IKEA Bayrampaşa, IKEA Bursa ve IKEA Ankara’dan yapılan alışverişlerde ilgili mağazanın bulunduğu il sınırlarında, IKEA İzmir’den yapılan alışverişlerde İzmir il sınırında, Manisa’nın Yunus Emre ve Şehzadeler ilçelerinde sadece mobilyaların nakliyesi için geçerlidir.

  Kampanya, Bodrum Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde Bodrum ilçe sınırları, Adana Sipariş ve Teslim Noktası’ndan yapılan alışverişlerde ise Adana ilinin Seyhan, Ceyhan, Yumurtalık, Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ilçeleri ile Mersin ilinin Tarsus, Mezitli, Toroslar, Akdeniz ve Yenişehir ilçeleri için geçerlidir.

  İstanbul Adalar kampanya dahilinde değildir.

  Kampanya internet mağazasında geçerli değildir.

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.ikea.com.tr
  Kaynak Tarihi: 11.04.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  Ege Perla Vale’de İş Bankası Kartlarıyla Ayrıcalıklısınız

  Ege Perla Vale’de İş Bankası Kartlarıyla Ayrıcalıklısınız

  Ege Perla Alışveriş Merkezi'nde Vale Parking hizmeti 30.06.2018 tarihine kadar, Cumartesi ve Pazar günleri tüm İş Bankası kredi kartı ve Bankamatik Ka devamı..
  Axess Mobil'e Özel Fenerium'da 50 TL Chip-Para

  Axess Mobil'e Özel Fenerium'da 50 TL Chip-Para

  Axess Mobil’e özel 1 Kasım 2017 – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Fenerium mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde %10, toplamda 50 TL chip-par devamı..
  Yeşilyaka Su %1 KDV ve 1.790,000 TL'den Fiyatlarla Villa Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor

  Yeşilyaka Su %1 KDV ve 1.790,000 TL'den Fiyatlarla Villa Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor

  Mesa Mesken ve Nurol GYO ortak girişimi ile Büyükçekmece'de hayata geçirilecek olan Yeşilyaka Su projesi %1 KDV avantajı ile 1.790,000 TL'den başlayan devamı..
  Crystal Hotels'den %30'a Varan Yaz Tatili Kampanyası

  Crystal Hotels'den %30'a Varan Yaz Tatili Kampanyası

  Crystal Hotels'den %30'a varan tatil fırsatını kaçırmayın. 13 farklı tesisin detaylarını inceleyin ve nerede tatil yapmak istediğinize karar verin. devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi