Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Garenta'dan Yapacağınız Araç Kiralamalarda %20 İndirim Fırsatı Maximum Kart’a Özel

  • Kampanya Açıklaması
Oto Kiralama Kampanyası. Araç Kiralamada İndirim
Maximum Kart'ınızla 31 Mayıs’a kadar GarentaDAY’den yapacağınız araç kiralamalarında %20 indirim ayrıcalığı! Üstelik Dizel Renault Symbol grubu günlük 102 TL ve Dizel Otomatik Renault Megane grubu günlük 132 TL özel fiyatlarıyla!

Kampanyamız kapsamında Maximum Kart'ınızla Garenta ofislerinden, www.garenta.com.tr üstünden ve 444 5 478 Garenta Müşteri Hizmetleri’nden yapacağınız günlük araç kiralama işlemlerinde %20 indirim sunulmaktadır.

Dizel Renault Symbol grubu günlük 102 TL ve dizel otomatik Renault Megane grubu günlük 132 TL özel fiyatları sunulacaktır. Renault Symbol ve Renault Megane araçlarda sunulan özel fiyat fırsatları ile %20 indirim avantajı birleştirilemez.

Fiyatlara 7/24 Yol Yardım Hizmeti, Zorunlu Trafik Sigortası, Periyodik Bakımları, İkame Araç Hizmeti, Hırsızlık Güvencesi ve Kasko dâhildir.

Bahsedilen araç modeli; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka bir araç ile hizmet verilebilir, araçların donanımları arasında farklılıklar bulunabilir.

Araç kira ücreti dışında, ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları kiralama başlangıcında kiracının şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir. Kredi kartının, kiralayan kişi adına olması gereklidir.

Kampanyamız diğer kampanya, indirim, promosyon ve hediye çekleri ile birleştirilemez. Kampanya, Garenta filo imkânları ve stokları ile sınırlıdır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) Vadematik ve Şirket Kredi Kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:
Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bankamatik kartları kampanyamıza dahil değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Garenta önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.maximum.com.tr
Kaynak Tarihi: 30.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Avansas Ramazanda Üç Ayrı Erzak Kolisiyle Sofraları Şenlendiriyor

Avansas Ramazanda Üç Ayrı Erzak Kolisiyle Sofraları Şenlendiriyor

Avansan.com 2018 Ramazan ayı için özel olarak hazırladığı Ramazan paketlerinde özellikle içerisinde bulunduğumuz mevsimde tüketilebilecek gıdalara önc devamı..
Eastmarine Müşterilerine Özel Avis’ten Yapacakları Araç Kiralamalarında %30 İndirim

Eastmarine Müşterilerine Özel Avis’ten Yapacakları Araç Kiralamalarında %30 İndirim

Eastmarine müşterilerine özel Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %30 indirim fırsatı. Üstelik Eastmarineden tek seferde yapacağınız 2500 TL’lik devamı..
Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası İle %35'e Varan İndirim

Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası İle %35'e Varan İndirim

Yatak, baza ve başlıklarda %35’e varan indirimle Yataş uykusuyla tanışın, gerçek uyku keyfini yaşayın. devamı..
CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi