logo

GarantiPay ile Lezzetlihediye.com’dan Yapacağınız 75 TL ve Üzeri Alışverişinizde 25 TL Anında İndirim!

Lezzetlihediye.com, GarantiPay Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. Alışverişiniz sepetinizi www.lezzetlihediye.com 'dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin.

GarantiPay ile Lezzetlihediye.com’dan Yapacağınız 75 TL ve Üzeri Alışverişinizde 25 TL Anında İndirim kazanın.
Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.
Kampanya şartları ve kampanyaya katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: bonus.com.tr
Kaynak Tarihi: 11.10.2019 18:43:53

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım