Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Garantili İşler Üyelerine, Garanti Filo'dan Opet İstasyonlarında Geçerli 300 TL Akaryakıt

  • Kampanya Açıklaması
Garantili İşler Üyeleri, Garanti Filo'dan kiraladıkları araç başına Opet istasyonlarında geçerli 300 TL'lik akaryakıttan yararlanıyor.

15 Mart 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Garanti Filo'dan kiralama talebinde bulunan Garanti İşyeri üyeleri, garantifilo.com.tr web sitesinde yer alan tüm marka ve model araçların indirimsiz fiyatları üzerinden kiraladıkları her bir araç için 300 TL değerinde akaryakıt kartı kazanıyor.

Kampanya 15 Mart – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. (GÖSAŞ) tarafından uygulanmaya başlanan "Garantili İşler" projesine dahil olan T.Garanti Bankası A.Ş. ("Banka") bireysel ve/veya tüzel üye işyerlerinin, www.garantifilo.com.tr üzerinden Uzun Dönemli Araç Kiralama işlemlerinde geçerlidir.

Bu kampanya diğer kampanyalar ve indirim oranları ile birleştirilemez.

Kampanya döneminde yapılacak olan araç kiralamalarında, Garanti Filo web sitesinde, kampanya döneminde yer alan araçların detay sayfalarında belirtilmiş olan indirimsiz fiyatlar geçerlidir.

Kampanyanın geçerli olduğu dönemde, yapılacak yeni araç kiralama işlemlerinde, kiralanan her araç için bir defaya mahsus içerisinde 300 TL limit tanımlanmış olan yakıt kart hediye edilecektir.

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Konya, Adana ve Gaziantep illerinde kart teslimatları Garanti Filo'nun adresinde imza karşılığında yapılacaktır.

Yukarıda sayılan iller dışında, kart teslimatı kargo ile yapılacaktır.

Kargo ile yapılan kart teslimatlarında kiracı, kartı teslim aldığında kartın teslim alındığını Garanti Filo'ya bildirecektir. Aksi takdirde Garanti Filo kartı aktif hale getirmeyecektir.

Yakıt Kart içerisine tanımlanacak olan limit, kartın aktif hale getirildiği tarihten itibaren bir yıl içerisinde kullanılmadığı takdirde iptal edilir. Bu süre içerisinde limit kullanılmadığı takdirde Garanti Filo'nun herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya dahilinde teslim edilecek olan kartlar sadece Opet Petrolcülük A.Ş. tarafından işletilmekte olan Opet istasyonlarında geçerlidir ve kartlar sadece akaryakıt alımında kullanılabilir.

Kampanya, yalnızca kampanyaya dahil olduğu belirtilen araçlar ve belirtilen koşullarda verilecek kiralama teklifleri için geçerlidir.

Kiralama tekliflerinde belirtilen kilometre tutarı, yıllık kiralama süresince kullanılması gereken maksimum kilometre sınırıdır.

Verilen her teklif belirli vade, kilometre ve hizmet paketi seçimine göre değişkenlik gösterecektir. Bu seçimlerde veya araç aksesuar seçimlerinde yapılacak değişiklikler, fiyat teklifinde değişikliğe sebep olabilir. Farklı kiralama seçenekleri için Garanti Filo Satış Temsilcisinden ayrı fiyat teklifi alınması gerekmektedir. Garanti Filo Satış Temsilcisince verilecek fiyat teklifleri seçilen vade, kilometre ve hizmet paketi ile aracın marka, model, aksesuar ve donanım özelliklerine bağlı olarak bu kampanya dahilinde belirtilen fiyatlardan farklılık arz edebilir.

Yakıt, otoyol-köprü geçiş ücretleri, OGS-HGS ödemeleri ve tüm para cezaları kiracıya aittir.

Araçların teslim tarihi, kesin sipariş tarihinde üretici / distribütör tarafından belirlenecektir ve teslim tarihleri ayrıca Garanti Filo satış temsilcisi tarafından daha sonra iletilecektir.

Araç satın alma işlemleri tamamlanmadan önce üretici veya distribütör firmaların fiyatlarında ve vergilerde değişiklik meydana gelmesi halinde bu değişiklikler kampanya fiyatına yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında verilecek fiyat teklifinin kiracı tarafından kabulü halinde, kiralama ile ilgili şartlar, taraflar arasında imzalanacak Uzun Dönemli Araç Kiralama Sözleşmesi ile belirlenecektir.

Kampanya, Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş. nin araç kiralama taahhüdünde bulunduğu anlamına gelmez. Kampanya, herhangi bir taahhüt niteliği taşımamaktadır. Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş. kendisine ulaşan kiralama taleplerini herhangi bir gerekçe göstermeksizin reddedebilir, bu durumda yakıt kart talebinde bulunulamaz.

Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş., kendisine kampanya dahilinde ulaşan kiralama taleplerini GÖSAŞ'a iletecektir ve talep sahibinin "Garantili İşler" projesine dahil olan T.Garanti Bankası A.Ş. ("Banka") bireysel ve/veya tüzel üye işyerlerinden olup olmadığını teyit edecektir. GÖSAŞ tarafından "Garantili İşler" projesine dahil olduğu teyit edilmeyen talep sahipleri kampanyadan yararlanamayacaktır.

Kampanya, Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş. nin, üretici firmanın ve distribütörün, stok ve imalat imkanları ile sınırlıdır.

Kampanyada kullanılan görseller temsilidir. Garanti Filo Yönetim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.garantifilo.com.tr
Kaynak Tarihi: 14.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Enterprise Miles Smiles İşbirliği İle 1000 Mil'e Kadar Kazanma Fırsatı

Enterprise Miles Smiles İşbirliği İle 1000 Mil'e Kadar Kazanma Fırsatı

Enterprise Miles&Smiles işbirliği ile 1000 mil'e kadar kazanma fırsatı! Mart ayına özel BMW 520İ 249TL! devamı..
Crystal Hotels'den %30'a Varan Yaz Tatili Kampanyası

Crystal Hotels'den %30'a Varan Yaz Tatili Kampanyası

Crystal Hotels'den %30'a varan tatil fırsatını kaçırmayın. 13 farklı tesisin detaylarını inceleyin ve nerede tatil yapmak istediğinize karar verin. devamı..
Enterprise'den D-Smart Sahiplerine %35 İndirim Fırsatı

Enterprise'den D-Smart Sahiplerine %35 İndirim Fırsatı

Enterprise'den Aktif D-Smart Üyelerine Özel %35 İndirim Fırsatı. devamı..
İpek Mobilya'da % 30 ‘a Varan Bahar Fırsat İndirimleri

İpek Mobilya'da % 30 ‘a Varan Bahar Fırsat İndirimleri

İpek Mobilya'da 01.04.2018-30.06.2018 tarihleri arasında belirtilen ürünlerde %30‘a varan indirimler! devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi