Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Eksi Kitaplar Yaz kampanyası %50 İndirim ve 70 TL Üzeri Kargo Bedava

  • Kampanya Açıklaması
Sevgili Günün Fırsatı Kültür Sanat takipçileri, içinde bulunduğumuz yaz aylarında keyifle okuyabileceğiniz ve FIRSAT içeren kampanyaları sizinle paylaşmaya devam ediyoruz.

Eksi Kitaplar'ın yaz fırsatı kampanyasına Instagram reklamlarında rastladık. Yaz kampanyası kapsamında %50 indirim ve 70 TL üzeri kargo bedava avantajı var.

Peki Eksi Kitaplar'da ne tür kitaplar var. Yayınevinin "Hakkımızda" bölümünde bu konuda şu bilgiler verilmiş.

En iyi bildiğimiz alana daha fazla odaklanıp siyaset bilimi, uluslararası ilişkiler, felsefe, hukuk gibi alanlarda Türkçeye birçok önemli eseri kazandırdık ve kazandırmaya devam ediyoruz.

Kültür kitaplarımızı Eksi Kitaplar, ders kitaplarımızı ise BB101 markasından çıkartmaya karar verdik. Yola çıkış markamız olan BigBang ise güzel logosuyla birçok kitabımızın üzerindeki marka olmaya devam ediyor halen.
Türkiye’nin kültür piyasası şartları bize izin verdiği ölçüde ileriki dönemde daha farklı, alternatif bir yayıncılık da yapmayı istiyoruz.

Eksi Kitaplar'a Fırsata Git butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.eksikitaplar.com
Kaynak Tarihi: 07.07.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Yataş'tan Yataklarda %40'a Varan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

Yataş'tan Yataklarda %40'a Varan Geleneksel Değiştirme Kampanyası

Yataş'tan yataklarda %40'a varan geleneksel değiştirme kampanyası sizleri bekliyor. Eski yataklarınızı bu yaz değiştirin. devamı..
Koray Spor'dan Seçili Adidas Ürünlerinde %35'e Varan İndirim

Koray Spor'dan Seçili Adidas Ürünlerinde %35'e Varan İndirim

Korayspor.com; Nike, Adidas, Puma, Reebok, Under Armour, New Balance, Hummel, The North Face, Timberland gibi dünyanın en büyük markalarının ayakkabı, devamı..
Nautica'dan Tüm Ürünlerde %40'a Varan İndirim Fırsatı

Nautica'dan Tüm Ürünlerde %40'a Varan İndirim Fırsatı

Nautica'dan tüm ürünlerde %40'a varan indirim fırsatı sizleri bekliyor. devamı..
İstanbul Bilişim'de Canon 1300D Sahibi Olmak İçin En Uygun Fırsat

İstanbul Bilişim'de Canon 1300D Sahibi Olmak İçin En Uygun Fırsat

Sizi Farklı Kılan Özgün Fotoğraflar Çekin. Şimdi İstanbul Bilişim'de Canon 1300D 18-55mm EF-S 1:3.5-5.6 III Fotoğraf Makinesi 2399 TL yerine sadece 17 devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi