Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Eastmarine Müşterilerine Özel Avis’ten Yapacakları Araç Kiralamalarında %30 İndirim

Avis, Eastmarine Kampanya Resmi
 • Marka : Avis, Eastmarine,
 • Kategori : Otomobil Vasıta Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : 31.08.2018
  • Kampanya Açıklaması
  Eastmarine müşterilerine özel Avis’ten yapacakları araç kiralamalarında %30 indirim fırsatı. Üstelik Eastmarineden tek seferde yapacağınız 2500 TL’lik harcama için 1 günlük BMW320i veya muadil araç hediye.

  Tüm Avis müşterilerine özel Eastmarine’den yapacağın giyim, ayakkabı ve giyim aksesuar kategorilerine özel olarak %25 indirim avantajı.

  Kiralama Koşulları
  Hediye çeki kampanyası 31 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılan alışverişler için geçerlidir.
  Hediye çeki kampanyası yalnızca Eastmarine perakende satışlarında geçerlidir.
  Rezervasyon mutlaka res@avis.com adresine mail atarak yapılmalıdır.
  %30 indirim kampanyasından faydalanmak için Eastmarine’den yaptığın alışveriş sırasında size verilen indirim kodunun Avis rezervasyon merkezine iletilmesi gerekmektedir.
  Hediye çeki 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  Hediye çeki Kampanyasından faydalanmak için Eastmarine’den tek seferde min. 2.500 TL (iki bin beş yüz türk lirası) değerinde alışveriş yapılmış olmalıdır.
  Tek seferde yapılacak her 2.500 TL tutar için 1 gün kiralama hediye edilecek olup bir alışverişte maksimum 10 gün kiralama hakkı kazanılabilir.
  Avis müşterilerine özel Eastmarineden yapacakları alışverişlerde indirim hakkını kullanmaları için Eastmarine şubelerinde kiralama faturası ibrazı gerekmektedir.
  Kampanya günlük kiralamalar için geçerlidir.
  Avis genel kiralama koşulları koşulları geçerlidir.
  Başka kampanyalarla birleştirilemez.
  Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır.
  Kampanya tüm Avis ofislerinde geçerlidir.
  Hediye çeki East Marine’den yapılan alışverişin iadesi durumunda kiralama işlemi gerçekleşmişse, fatura tutarı alışveriş tutarından kesilerek müşteriye ücret iadesi yapılacaktır.
  Hediye çeki kurumsal ofislerde geçerlidir. Ödeme Şekilleri

  Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile peşin tahsil edilir. C,E,P,L ve K araç gruplarında, çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise aynı kredi kartından tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 300 – 2250 TL arasında depozit tahsilatı ya da ön provizyon blokajı yapılacaktır. Bu sebeple kartın bu miktarlarda (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil ya da bloke edilen tutar, kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecek, blokaj kaldırılacaktır. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş gününde hesabınıza yansımaktadır. Yabancı kredi kartlarında iadeler ise 10-14 iş gününde hesabınıza yansımaktadır.

  Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için; www.avis.com.tr 444 28 47

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.avis.com.tr
  Kaynak Tarihi: 10.04.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  DR'da Yürüyen Ölüler - 6 Kitap Takım %50 İndirimli ve Kargo Bedava

  DR'da Yürüyen Ölüler - 6 Kitap Takım %50 İndirimli ve Kargo Bedava

  Koleksiyonerler bu kampanyayı kaçırmamalı! Dünyanın en heyecanlı zombi dizisinin roman serisi The Walking Dead / Yürüyen Ölüler’in altı kitabı bir ara devamı..
  Koton'dan Bayram’a Özel Yeni Sezonun İlk Ürünlerinde %25 İndirim

  Koton'dan Bayram’a Özel Yeni Sezonun İlk Ürünlerinde %25 İndirim

  Koton'dan bayrama özel yeni sezon yüzlerce üründe %25 indirim. İndirimde Erkek, Erkek Çocuk, Kadın ve Kız Çocuk için her kategoride ürünler mevcut. devamı..
  Teknosa'dan 100TL ve Üzeri Alışverişinizde Preo Kablosuz Kulaklık 129TL Yerine 49.90TL

  Teknosa'dan 100TL ve Üzeri Alışverişinizde Preo Kablosuz Kulaklık 129TL Yerine 49.90TL

  Teknosa'dan yapacağınız 100TL üzeri alışverişlerde Preo Preo My Sound MS15 Beyaz Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık 129TL yerine sadece 49.90TL. devamı..
  adL Online Mağazasında %60'a Varan İndirimler Süper Fiyatlar Kategorisinde

  adL Online Mağazasında %60'a Varan İndirimler Süper Fiyatlar Kategorisinde

  adL online mağazasındaki Süper Fiyatlar kategorisini inceleyin. %60'a varan indirimlerle bluz, tulum, elbise, etek, pantolon, gömlek fırsatları bu böl devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi