logo

Dilim Börek'den Ekim Ayı Fırsatları. Su Böreği, Kol Böreği, Ev Kurabiyesi ve Mantı

Dilim Börek Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Dilim Börek İstanbul'un Börekçisi. Taze, hızlı, sıcak lezzetleriyle hizmetinizde. Editörlerimiz sizin için inceledi ve Dilim Börek'de Ekim 2019 için 4 fırsat kampanyası buldu. Hepsi birbirinden nefis su böreği, kol böreği, ev kurabiyeleri ve mantı.

Geleneksel lezzetler Dilim Börek ile bir tık uzağınızda. Online veya telefonla sipariş verilebiliyor. Dilim Börek web sitesine gitmek için Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Fırsat haberi yayına hazırlandığında kampanyadaki ürün fiyatları şöyleydi.
1 Tepsi Su Böreği 29,50 TL.
1 Tepsi Kol Böreği 34,50 TL.
1 Kg Ev Kurabiyesi 30,00 TL.
1 Kg Mantı 30,00 TL.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: dilimborek.com
Kaynak Tarihi: 02.09.2019 11:28:16

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım