logo

Dev İndirim 100 Adet Kartvizit 1 TL Üstelik Kargo Ücretsiz

bidolubaski.com Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Türkiye’nin en büyük online matbaası bidolubaski.com baskı kalitesini görebilmeniz için vereceğiniz ilk <strong>Kartvizit 1 TL ürünü siparişi</strong> için geçerli olarak 100 adet kartvizit, kargo dahil sadece 1 TL.

bidolubaski.com sitesindeki açıklamaya göre:
Bu ürün 1 kereye mahsus olarak kampanyalı fiyat ile sipariş edilebilir. Farklı hesaplarla kampanyanın suistimalinin tespitinde siparişiniz iptal edilir ve gönderim yapılmaz. Bu kampanya bidolubaski.com'da yer alan diğer indirim, kupon ve kampanyalarla birleştirilemez.

Kampanyayı detaylı incelemek ve hemen sipariş vermek için Beni Fırsata Götür! butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.bidolubaski.com
Kaynak Tarihi: 05.09.2019 15:43:05

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım