Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Coca-Cola'dan Her Yeşil Kapakta Migros Marka Makarna, Mercimek, Bulgur veya Pirinç Hediye

  • Kampanya Açıklaması
Bu promosyon, yeşil renkli kapaklarının üzerinde “Boş Yok” yazan promosyonlu Coca-Cola Orijinal Tat PET 1.5L, Coca-Cola Şekersiz PET 1.75L ürünlerinde geçerlidir.

Promosyonlu yeşil renkli kapağın içinde “Migros Makarna Hediye” yazıyorsa hediyeniz Migros Makarna Çeşitleri 500 gr. (burgu,fiyonk,spagetti,tel şehriye ve arpa şehriye)’dan biri, “Migros Bulgur Hediye” yazıyorsa hediyeniz Migros Bulgur Çeşitleri 1000 gr. (köftelik, pilavlık)’dan biri, , “Migros Mercimek Hediye” yazıyorsa Migros Kırmızı Mercimek 1000 gr., “Migros Pirinç Hediye” yazıyorsa Migros İthal Pilavlık Pirinç 1000gr. olarak verilecektir. Bu ürünler dışında kalan herhangi bir ürün hediye olarak talep edilemez.

Promosyonlu kapağınızı 10 Mayıs – 30 Ağustos 2018 tarihleri içinde herhangi bir Migros veya Kipa mağazasına götürerek, kapağın içinde yazılı hediyenizi promosyon süresi içinde teslim alabilirsiniz. Promosyon bitiş tarihi olan 30 Ağustos 2018 tarihinden sonra hediye ürün verilemeyecektir. Kapakların Migros veya Kipa mağazalarına kampanya süresi içerisinde teslim edilmesi tüketicinin sorumluluğundadır. Hediye ürünlerin karşılığı nakit olarak talep edilemez.
Diğer Kampanya koşullarını incelemek üzere Fırsata Git butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.coca-cola.com.tr/tr/Migros-Ramazan-Promosyonu/
Kaynak Tarihi: 20.06.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Paşam Profesyonel Detailing Şok Yaz Kampanyası Fırsatı

Paşam Profesyonel Detailing Şok Yaz Kampanyası Fırsatı

İstanbul Bahçelievler Paşam Profesyonel Detailing'ten Günün Fırsatı Kuponu. Oto detaylı temizlik, pasta cila, seramik kaplama, kaput koruma ve far tem devamı..
Enterprise Miles Smiles İşbirliği İle 1000 Mil'e Kadar Kazanma Fırsatı

Enterprise Miles Smiles İşbirliği İle 1000 Mil'e Kadar Kazanma Fırsatı

Enterprise Miles&Smiles işbirliği ile 1000 mil'e kadar kazanma fırsatı! Mart ayına özel BMW 520İ 249TL! devamı..
Brandroom'dan Laura Ashley Markalı Ürünlerde %70'e Varan İndirime Ek Sepette %30 İndirim

Brandroom'dan Laura Ashley Markalı Ürünlerde %70'e Varan İndirime Ek Sepette %30 İndirim

Laura Ashley ev aksesuarlarında birbirinden güzel ürün çeşitleri süper indirimlerle sizi bekliyor. Fırsatı kaçırmadan kampanyadaki seçili ürünleri gör devamı..
CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi