Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

  • Kampanya Açıklaması
CEPTETEBliysen, bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden yapabildiğin gibi oyun, müzik, dizi ve film harcamalarını da %50 indirimli yaparsın.

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartınla yapacağın alışverişlerde %50 indirim kazanırsın.

Tek yapman gereken CEPTETEB Kredi Kartı'na başvurmak.

Kampanya Detayları:
Kampanyamız 01.02.2018 ile 31.12.2018 tarihleri arasında App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden CEPTETEB Kredi Kartı ile yapacağın harcamalarda geçerlidir.

Operatörler üzerinden faturalandırılan fizy üyeliklerinde yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir. Kampanya App Store ve Google Play üzerinden fizy uygulamasına CEPTETEB Kredi Kartı tanımlanarak yapılan işlemlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında bir müşteri aylık olarak en fazla 15 TL, yıllık olarak en fazla 100 TL kazanabilir.

CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya kapsamında yaptığın harcama dönem içi işlemlerine yansıdıktan sonra, 5 gün içerisinde CEPTETEB Kredi Kartı'na %50 indirim iadeni gerçekleştiririz.

Kampanyamıza sanal kartlar dahildir.

CEPTETEB ek kartları kampanyadan yararlanabilir.

Kendi adına hem ek kart hem ana kart sahibi isen yine toplamda en fazla aylık 15 TL, yıllık ise 100 TL indirim kazanabilirsin.

TEB, kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Kampanya kapsamında aldığın ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü soru ve talebini ilgili şirketin müşteri hizmetlerine iletebilirsin.

TEB kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.teb.com.tr
Kaynak Tarihi: 07.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

1 Şubat 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında en az dört kere Avis’ten araç kiraladığınızda 5000 Mil ödül. devamı..
Enterprise'dan Ewe Enerji Abonelerine Özel İndirim Fırsatı

Enterprise'dan Ewe Enerji Abonelerine Özel İndirim Fırsatı

Enterprise'dan Ewe Enerji abonelerine özel tüm araç gruplarında geçerli indirim fırsatı! devamı..
İpekyol'dan Seçili Ürünlerde %70'e Varan İndirim Kampanyası

İpekyol'dan Seçili Ürünlerde %70'e Varan İndirim Kampanyası

İpekyol'dan seçili ürünlerde %70'e varan indirim fırsatı. Birbirinden güzel t-shirtler, hırkalar, pantolonlar, bluzlar, trikolar, çantalar, penyeler, devamı..
D'S Damat Online Mağazasına Özel %50'ye Varan İndirime Ek 3 Al 2 Öde‎

D'S Damat Online Mağazasına Özel %50'ye Varan İndirime Ek 3 Al 2 Öde‎

D'S Damat'tan büyük kampanya. Online mağazaya özel seçili ürülerde %50'ye varan indirime ek 3 al 2 öde. Fırsatı Kaçırmayın. Hemen Koleksiyonu İnceleyi devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi