logo

Cacharel'den Online Alışveriş Yeni Üyeliklerinde Geçerli 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim Kodu, İndirim Kuponu

Cacharel Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Erkek giyiminin en şık ve kaliteli markası Cacharel ile her mevsim tarzınızı yansıtın.
Şimdi Cacharel'den Online Alışveriş Yeni Üyeliklerinde Geçerli 300 TL ve Üzeri Alışverişlerde 50 TL İndirim Kodu, İndirim Kuponu Günün Fırsatı'nda.

1995 yılında Aydınlı gruba katılan Cacharel’in geçmişi 1962 yılına kadar uzanmaktadır. Dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının bir sembolü olarak kabul edilir. Cacharel, şık duruşunu fonksiyonel detaylarla destekleyen, sade fakat kaliteli ve tasarımda farklılaşan bir görünümü benimsemiştir. Marka, ne istediğini bilen, özgür, gezgin, keşfetmeyi seven ama aynı zamanda da sofistike ve detaylarda gizli tasarım ve kaliteye önem veren erkeklerin vazgeçilmez tercihidir.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: cacharel.com.tr
Kaynak Tarihi: 12.10.2019 15:40:40

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım