Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Burgu Tango Arjaan by Rotana Otel'de %20’ye Varan İndirim Maximum Kart'a Özel

  • Kampanya Açıklaması
Otel ve Konaklama Kampanyası
Burgu&Tango Arjaan by Rotana Otel de konaklamalarda, seçilen oda kategorisinde o gün için “En Düşük Fiyat” üzerinden Maximum Kart’ınıza %15, oteldeki yiyecek-içecek harcamalarınız ve Bodylines Fitness&Wellness Club üyeliklerinizde Maximum Kart’ınıza %20 indirim!

İndirim Kodu: MAXIMUM ROTANA İNDİRİM

Katılmak için:
Otel Kampanyasından faydalanabilmek için rezervasyonların www.rotana.com sitesindeki yönlendirme üzerinden (https://www.roventres.com/maximumkart) ya da otele telefon yoluyla direkt yapılması gerekmektedir.

Diğer e-ticaret siteleri ve seyahat acenteleri üzerinden yapılan rezervasyonlarda bu indirim geçerli değildir.

İndirimden yararlanmak için indirim kodunun otel personeline bildirilmesi gerekmektedir.

Bu kampanya başka fırsat ve indirimlerle birleştirilemez.

Kampanyaya dâhil olan kartlar:
İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.maximum.com.tr
Kaynak Tarihi: 30.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

İstanbul Bilişim'de Philips 243V5LHAB/00 Full HD LED Monitör 758 TL Yerine Sadece 549 TL.

İstanbul Bilişim'de Philips 243V5LHAB/00 Full HD LED Monitör 758 TL Yerine Sadece 549 TL.

Philips 243V5LHAB/00 Full HD Led Monitör İle Parlak renkli muhteşem LED görüntüler. İstanbul Bilişim Kampanyası ile en uygun fiyatı kaçırmayın. devamı..
Bonuscard İle Step Halı’da %60’a Varan’a Ek %5 İndirim

Bonuscard İle Step Halı’da %60’a Varan’a Ek %5 İndirim

%60'a varan'a ek %5 indirim kampanyası 01 Ocak 2018 – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Bonus üyesi Step Halı mağazalarından gerçekleştirilen tek ve devamı..
Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

Türk Telekom Prime Biletix.com Kampanyası

Türk Telekom Prime'la her Çarşamba biletix.com'dan 200 TL'ye kadar alacağınız biletlerde %25 indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor. devamı..
Bereket Dolu Bir Ramazan İçin Şok Yeter de Artar

Bereket Dolu Bir Ramazan İçin Şok Yeter de Artar

Şok Market Ramazan Erzak Paketi 49,90 TL. Un, sıvı yağ, çay, şeker, hazır çorbalar, kırmızı mercimek ve diğer seçkin ürünlerden oluşan Şok Ramazan pak devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi