logo

BonusFlaş’a özel 300 TL Alışverişe 30 TL Pierre Cardin Bonus. Kampanya dahilinde, tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde 30 TL Pierre Cardin Bonus kazanılacaktır.

Pierre Cardin, Bonuscard Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

30 TL Pierre Cardin Bonus kampanyası Pierre Cardin mağazalarından 01-31 Ekim 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılan 300 TL TL ve üzeri tek ve taksitli ödemelerde kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex dahildir.
Önemli: Kampanyanın diğer şartları ve kampanyaya katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Beni Fırsata Götür butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: pierrecardin.com.tr
Kaynak Tarihi: 12.10.2019 16:26:06

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım