logo
Buradasınız: Spor & Outdoor Sporcu Giysileri

Bodydrom 001-03-BDS Şort Gri - Lacivert

Ürün Açıklaması

Bodydrom sporcu şortları spor salonunda antrenman sırasında yaz kış giyebileceğiniz şekilde tasarlandı. Sıcak bahar ve yaz aylarında dış giyim olarak ta son derece şık ve gösterişli bir görüntü sağlar.

Özellikle Bodybuilding sporcuları için, güçlü ve büyük quadriceps kaslarınız düşünülerek diğer sıradan şortlara göre bu kısım genişletildi. Alta doğru boru gibi inen veya daralan sevimsiz modeller yerine sporcularımızın istediği şekilde bacak ve paça kısımları geniş bırakıldı. Doğrusu bu şekli ile antrenman sırasında da büyük kolaylık ve rahatlık sağlandı. Her zaman belirttiğimiz gibi, Bodydrom sporcu giysilerini üretirken her aşamada, giyimine özen gösteren şampiyon sporcularımızı ziyaret edip modellerimizi denetiyor ve fikirlerini alıyoruz. Şortlarımızı üretirken son aşamada genel istek önden görünecek şekilde dumbbell resimleri ile paça kısmının süslenmesiydi. Biz de her zaman son söz sizlerin diyerek bu isteği yerine getirdik ve çift dumbbell ve altına da Extreme Power yazısını ekledik. Sonuç sizlerin çok beğenisini kazanan bu modeller ortaya çıktı.

Ürün Özellikleri
- Kumaş: İki iplik. %100 Pamuk
- Renk: Ana renk gri melanj, yan parça lacivert. Ara biye kırmızı renk.
- Baskı: Her iki yanda Bodydrom kabartma baskılı. Sol ön paçada çift dumbbell ile altında Extreme Power yazısı. Dikkat: Yıkama ve Ütüleme Talimatı: Ürünün uzun süre deforme olmadan kullanımı için 30°C de ve kısa programda, ters çevirerek yıkayınız. Baskı olan yerleri tersten ütüleyiniz, üzerine sıcak ütü basmayınız.

Aynı kategoriden bu ürünleri de incelemeyi ister misiniz?

Bodydrom 004-08-BDT Düşük Kol T-Shirt Mavi

67,00 TL.   49,99 TL.
Bodydrom 004-08-BDT Düşük Kol T-Shirt Mavi

Kargo Bedava

Bodydrom 002-05-BDA Kırmızı Atlet

60,00 TL.   44,99 TL.
Bodydrom 002-05-BDA Kırmızı Atlet

Kargo Bedava

Bodydrom 004-01-BDT Düşük Kol Siyah T-Shirt

67,00 TL.   49,99 TL.
Bodydrom 004-01-BDT Düşük Kol Siyah T-Shirt

Kargo Bedava

© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım