Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Beymen Home'da %20 İndirim Fırsatı Axess'e Özel

Axess,Beymen Kampanya Resmi
 • Marka : Axess, Beymen,
 • Kategori : Banka Finans Kampanyaları, Ev Yaşam Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : 31.05.2018
 • İndirim Kodu : 2010378042470
 • Fırsatı İncele
  • Kampanya Açıklaması
  Axess'e özel 10 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beymen mağazaları ve Beymen.com'da İlkbahar/Yaz sezonundan yapacağınız Home kategorisi ürün alışverişinizde %20 indirim hediye! Üstelik 6 taksitle.

  Kampanya kodu: 2010378042470

  Kampanya detayları:
  Axess'e özel 10 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Beymen mağazalarından ve Beymen.com'dan 2018 İlkbahar/Yaz sezonundan yapılacak Home kategorisi ürün alışverişlerinde %20 indirim sunulmaktadır.

  Kampanyadan faydalanmak için 2010378042470 indirim kodunun kullanılması gerekmektedir.

  Kampanyaya konsinye, kozmetik ve indirim yasaklı ürünler dahil değildir. Diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilemez.

  1 Ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Axess’e özel Beymen mağazalarında 6 ve www.beymen.com’da 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

  Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
  Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır.
  Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

  Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.axess.com.tr
  Kaynak Tarihi: 30.04.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  Setur'dan Yaz Tatili Çekiliş Kampanyası

  Setur'dan Yaz Tatili Çekiliş Kampanyası

  7 Mayıs - 31 Ekim tarihleri arasında setur.com.tr ya da Setur Mobil Uygulaması üzerinden yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışveriş, ayrı bir çekiliş h devamı..
  Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası İle %35'e Varan İndirim

  Yataş’tan Geleneksel Değiştirme Kampanyası İle %35'e Varan İndirim

  Yatak, baza ve başlıklarda %35’e varan indirimle Yataş uykusuyla tanışın, gerçek uyku keyfini yaşayın. devamı..
  Shell ClubSmart Kart Üyelerine Europcar’dan Günlük Araç Kiralamalarında %45 İndirim

  Shell ClubSmart Kart Üyelerine Europcar’dan Günlük Araç Kiralamalarında %45 İndirim

  Shell ClubSmart kart sahiplerine Europcar ofis ve Europcar internet sitesi üzerinden yapacakları günlük araç kiralamalarında liste fiyatı üzerinden %4 devamı..
  Bridgestone'dan Her 500 TL'lik Alışverişe İndirim Üstelik Kamp Sandalyesi Hediye

  Bridgestone'dan Her 500 TL'lik Alışverişe İndirim Üstelik Kamp Sandalyesi Hediye

  Lastik alımında 500 TL ve katlarına göre indirim (örneğin, lastik alım tutarı 500 TL ile 999 TL arasındaysa 50 TL, 1000 TL ile 1.499 TL arasındaysa 10 devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi