logo

Aytemiz İstasyonlarında Türk Telekom BiDünya Fırsat’a Özel 3 Kat Puan Avantajı

Aytemiz, Türk Telekom Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Aytemiz ve Türk Telekom iş birliğiyle hayata geçirilen kampanya kapsamında, Türk Telekom Bi’Dünya Fırsat kullanıcıları Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde 3 kat puan kazanma fırsatını yakalıyor.

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri şimdi Aytemiz istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde 3 kat puan kazanıyor. Müşteriler Türk Telekom Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması veya Online İşlemler Bana Özel menüsünden ‘Fırsat Kodu Al’ butonu tıklanarak ya da cep telefonundan AYTEMIZ boşluk TCKN yazarak 6262’ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alabiliyorlar.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, Aytemiz kart numarası ile Aytemiz mobil uygulamasına veya aytemiz.com.tr sitesine girerek fırsat kodunu, mobil aplikasyonda “Kartım” sekmesindeki “Katılım Kodu Gir” alanına veya aytemiz.com.tr sitesine kullanıcı girişi yaparak ”Kampanya Kodu Giriniz” alanına eklemesi yeterli oluyor.

31.12.2019 tarihine kadar devam edecek kampanya hakkında detaylı bilgiye www.aytemiz.com.tr web sitesinden, 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden, Türk Telekom web sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden ulaşılabiliyor.

Önemli: Kampanyanın diğer şartları ve kampanyaya katılımın nasıl yapılacağı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Beni Fırsata Götür butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: aytemiz.com.tr/basin-odasi
Kaynak Tarihi: 12.11.2019 13:55:41

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım