logo

Ayhan Sicimoğlu ve 5 Yıldız Jane Austen İle Noel Pazarları 12 Aralık 2019

Kampanya Açıklaması

12 Aralık 15 Aralık tarihleri arasında Ayhan Sicimoğlu ile 5 yıldızlı Dlx Nehir gemisi Jane Austen’de 3 gece tam pansiyon konaklamalı Noel Pazarları turu.
Tur fiyatları 1299EUR'dan başlayıp Dış Kabin, Mini Süit, Fransız Balkonlu, Üst Kat Süit gibi seçime göre değişmektedir.

Avrupanın en iyi Noel Pazarlarından biri olarak görülen Köln Noel Pazarında vakit geçirebileceksiniz.
Mosel nehrinin Ren nehrine döküldüğü, Almanların ‘’Deutsches Eck – Alman Köşesi’’ olarak adlandırdıkları, yaklaşık 115.000 nüfuslu ve 2000 yılı aşkın tarihi ile Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Koblenz’de yapacağınız yürüyüş turunda; Eski şehir, Florinsmarkt meydanı, Barok ve Gotik binalar ve alışveriş caddesi görülecek yerler arasında. Ayrıca Eski kaleler, Şatolar ve Lorelei kayalığı görebilirsiniz.

Sadece bunlar mı? Tur gezi programını, fiyata dahil olan ve olmayan hizmetleri, ayrıntılı fiyat seçeneklerini görmek için Beni Fırsata Götür butonuna tıklayınız.


Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.setur.com.tr
Kaynak Tarihi: 21.10.2019 10:10:55

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım