Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Aygaz-Mogaz Tüplügaz’da 25 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı

  • Kampanya Açıklaması
Kampanya Ayrıntıları
Aşağıda belirtilen seçili illerdeki Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinden 1 Nisan - 30 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 55 TL ve üzeri 1. peşin harcamanıza 10 TL; tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 55 TL ve üzeri 2. Peşin harcamanıza 15 TL, toplamda 25 TL MaxiPuan veya ilave 2 taksit fırsatı!

Kampanya sadece Amasya, Bartın, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Düzce, Kırşehir, Mersin, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tunceli ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz Tüplügaz işyerlerinde ve Bartın, Bitlis, Denizli, Kırşehir, Mersin, Sinop ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Mogaz Tüplügaz işyerlerinde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için seçili illerde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerindeki Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 55 TL ve üzeri peşin harcama yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya dahil Aygaz Tüplügaz işyerleri ve Mogaz Tüplügaz işyerleri.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinde görüntülenebilecek olup sadece tüp alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 9 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil) olup MaxiPuan’lar 24 Temmuz 2018’de geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.maximum.com.tr
Kaynak Tarihi: 05.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Selfy’lilere Biletix'den Sahne ve Müzik Kategorilerinde %20 İndirim

Selfy’lilere Biletix'den Sahne ve Müzik Kategorilerinde %20 İndirim

Şimdi Selfy’liler Cuma günleri www.biletix.com ‘dan Sahne ve Müzik kategorilerinde yapacakları alışverişlerde 50 TL ve üzerine %20 indirim, 250 TL ve devamı..
İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'den Akülü Arabalar ve Motosiklerlerde Bahar Fırtınası. %50'ye varan indirimler ve en ucuz fiyatlarla kaliteli akülü araba almak istiy devamı..
Saafi Döner İftar Menüsü ve Sahur Menüsü Ramazan Ayı’na Özel Geleneksel Tatlar

Saafi Döner İftar Menüsü ve Sahur Menüsü Ramazan Ayı’na Özel Geleneksel Tatlar

Saafi Döner Bu Ramazan ayında da bereketli İftar Menüsü ve Açık Büfe Kahvaltı Sahur Menüsü ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Odun ateşinde pişen %100 döner devamı..
CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi