Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Axess Mobil'e Özel Damat Tween'de 500 TL Hediye Çeki

  • Kampanya Açıklaması
Axess Mobil'e özel 31 Temmuz’a kadar Damat Tween mağazalarından ve www.damattween.com’dan 2018 İlkbahar/Yaz Ceremony grubu ürünlerinden yapacağınız her 2.000 TL alışverişinize 500 TL hediye çeki! Üstelik 6 taksitle.

Kampanya detayları:
Axess Mobil'e özel 2 Nisan – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Damat Tween,Tween Mono Brand mağazalarından ve www.damattween.com’da 2018 İlkbahar/Yaz Ceremony grubundan yapacağınız her 2.000 TL alışverişinize 500 TL hediye çeki sunulmaktadır. Hediye çeki 31 Temmuz 2018 tarihine kadar 2018 İlkbahar Yaz Ceremony grubu ürünlerinden yapılacak 500TL ve üzeri alışverişte kullanılabilir.

Kampanya sadece şifre ile uygulanabilir ve şifreler 1 kez kullanılabilir. Hediye çeki yalnızca kazanan kişi tarafından kullanılabilir. Çek kazanımı ve kullanımı outlet ürünlerde geçerli değildir. Bir faturada yalnızca 1 adet çek kullanılabilir. Bir çek kodu yalnızca bir kez kullanılabilir. Damat Tween Kart indirimi, diğer kampanya, indirim ve çeklerle birleştirilemez ve nakde çevrilemez.

Çek kazanımı ve kullanımı firma tarafından uygulanmaktadır. Çekler alıcısına SMS ile dijital kod olarak gönderilir. Dijital çekin alıcısına ulaştırılabilmesi için çek kazanan kişinin “Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 6(1) maddesi uyarınca Damat Tween tarafından kendisine ticari elektronik ileti gönderilmesine ve kişisel verilerinin kaydedilmesi, saklanması, işlenmesi, kampanya ve duyuruların iletilmesi için onay vermesi zorunludur. Onay vermeyen kişiler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.

Axess'e özel 2 Şubat – 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında Damat Tween’de alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.axess.com.tr
Kaynak Tarihi: 05.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Enterprise'dan Axess Sahiplerine %35 İndirim

Enterprise'dan Axess Sahiplerine %35 İndirim

Axess Platinum, Axess Classic, Axess Gold, Axess Business sahiplerine özel Enterprise'dan Araç Kiralamada %35 indirim! devamı..
2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

1 Şubat 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında en az dört kere Avis’ten araç kiraladığınızda 5000 Mil ödül. devamı..
Enterprise'den Zorlu World Üyelerine Özel %35 İndirim Fırsatı

Enterprise'den Zorlu World Üyelerine Özel %35 İndirim Fırsatı

Zorlu World üyelerine Dünya'nın en büyük araç kiralama firması Enterprise' dan araç kiralamada %35 indirim fırsatı! devamı..
Lidyana.com'dan Öğrencilere Özel %10 İndirim

Lidyana.com'dan Öğrencilere Özel %10 İndirim

Tek seferde yapılacak tek çekim veya taksitli alışverişlerde kampanya koşullarına uyum sağlayan ürünlere sepette ek %10 indirim fırsatı sunmaktadır. devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi