Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Altınyıldız Classics Smokinlerde Axess Mobil'e Özel %15 İndirim Fırsatı

  • Kampanya Açıklaması
Axess Mobil'e Özel Altınyıldız Classics'te Smokinlerde %15 İndirim Fırsatı...

Axess Mobil’e özel 13 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız smokin alışverişlerinizde %15 indirim sizleri bekliyor! Üstelik 9 taksitle!
Kampanyadan faydalanmak için Axess Mobil'den promosyon kodu alınmalıdır.


Kampanya detayları:
Axess Mobil’e özel 13 Nisan-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapılacak smokin alışverişlerinizde tüm indirimlere ek %15 indirim sunulmaktadır. Kampanya sadece smokin alışverişlerinde geçerlidir. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır. Kampanya online alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.

1 Ocak-31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Altınyıldız Classics ve www.altinyildizclassics.com’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.

Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.

Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dahil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez.
Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, hava yolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır.
Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.axess.com.tr
Kaynak Tarihi: 30.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Fitness ve Bodybuilding Giysilerinin Lider Markası Big Sam'den %20 İndirim Kodu

Fitness ve Bodybuilding Giysilerinin Lider Markası Big Sam'den %20 İndirim Kodu

Türkiye'nin lider sporcu giysileri markası Big Sam'den Günün Fırsatı'na özel %20 indirim kodu. Fitness Giysileri, Bodybuilding Giysileri, şortlar, atl devamı..
Burger King'den Ramazana Özel İki Çeşit Sultan Menü

Burger King'den Ramazana Özel İki Çeşit Sultan Menü

İftarın Kralından Ramazana Özel Bol Bereketli Sultan Menüler. Kampanyalar 19 Haziran 2018 tarihine kadar kampanya görsellerinin sergilendiği Burger Ki devamı..
English Home'da Yataklar 249.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Üstelik Siesta Yorgan Hediyeli

English Home'da Yataklar 249.99 TL'den Başlayan Fiyatlarla Üstelik Siesta Yorgan Hediyeli

English Home Yatak Kampanyası. englishhome.com.tr'de yataklar 249.99 TL'den başlıyor. Üstelik şimdi yatak alana Siesta yorgan hediye. devamı..
BonusFlaş İle %10 Twist Bonus

BonusFlaş İle %10 Twist Bonus

Twist ve Twist.com.tr‘de; indirimsiz yeni sezon ürün alışverişlerinde geçerli olmak üzere, her tek çekim ve taksitli alışverişe %10 Machka Bonus hediy devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi