logo

Altınbaş'tan Hediye Günleri. 1000TL ve Üzeri Alışverişinizde Baget Bileklik Hediye

Altınbaş Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

Altınbaş'tan Hediye Günleri.
Altınbaş, “Hediye Günleri” ile çok beğenilen ışıltılı tasarımları, uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Göz kamaştıran altın tasarımlar, ihtişamlı pırlanta ve değerli taşlarla üretilen ürünler Hediye Günleri ile takılarınızın arasında yerini alabilir. Günlük kombinlerinizde kullanabileceğiniz zarif bilekliklerden özel gecelerinizde takabileceğiniz büyüleyici küpelere kadar birçok farklı ürün uygun fiyatlar ile Hediye Günleri kampanyasında! Altınbaş’ın görenleri büyüleyen zarif tasarımlarına indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu sanat harikası tasarımları, sevdiklerinize hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz.


Kampanya, 06-31.03.2020 tarihleri arasında katılan Altınbaş mağazalarında ve www.altinbas.com'da geçerlidir.
İlanda kullanılan ürünün fotoğrafı baskı ebadında büyütülmüştür. Ürün adedi mağaza stok durumuna göre farklılık gösterebilir.
Hediye baget bileklik kampanyası 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Hediye baget bileklik 925 ayar gümüştür. Hediye baget bileklik kampanyası 1 karat ve üzeri pırlanta ürün alışverişlerinde, sarrafiye, tel bilezik, külçe altın, gram altın ve 22 ayar altın ürün alışverişlerinde geçerli değildir.
Yapılan alışverişin iptal veya iadesi durumunda hediye baget bilekliğin iadesi zorunludur. Hediye baget bileklik ürün iade edilmezse 250 TL ürün tutarı iade tutarından mahsup edilir. Hediye baget bileklik satılamaz, nakde çevrilemez veya değiştirilemez. Her fatura karşılığında bir adet hediye baget bileklik verilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kredili ve taksitli ödemelerde ilgili bankanın uyguladığı komisyon oranları eklenir.
Kampanya Altınbaş adı altında ve bünyesi dahilinde sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz ya da birleştirilemez. Altınbaş konu ve kapsamla ilgili her türlü değişiklik yapma ve yasal hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: altinbas.com
Kaynak Tarihi: 12.03.2020 10:34:26

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
Turdayım.com’dan Serpme Kahvaltı Dahil Günübirlik Maşukiye, Ormanya, Sapanca Turu

Turdayım.com

Turdayım.com’dan Serpme Kahvaltı Dahil Günübirlik Maşukiye, Ormanya, Sapanca Turu

Fırsata Git!   İncele
Pedigold Ayak Sağlığı Merkezi’nden Podoloji, Fizyoterapi ve Masaj Paketleri

Pedigold Ayak Bakım Merkezi Firsat.me

Pedigold Ayak Sağlığı Merkezi’nden Podoloji, Fizyoterapi ve Masaj Paketleri

Fırsata Git!   İncele
Ağva Temmuz Otel’de Nehir Kenarında Serpme Köy Kahvaltısı

Temmuz Otel Firsat.me

Ağva Temmuz Otel’de Nehir Kenarında Serpme Köy Kahvaltısı

Fırsata Git!   İncele
© 2020 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım