logo
Buradasınız: Kültür & Sanat Kitap Fırsatları

Alkolizm Terapisi

  • Yayınevi: Prestij
  • Yazarı: Irvin D. Yalom
  • Sayfa Sayısı: 400
  • Ürün Kodu: 31894
  • Satış Fiyatı: 29,00 TL.   17,40 TL. (KDV Dahil)
  • WhatsApp Bilgi
  • Etiketler:  

Ürün Açıklaması

Dizide yer alan “Alkolizm Terapisi”, bir alkolizm tedavi modeli sunmakta yetkin kararlar almada, uzun dönemli iyileşme sürecinde alkoliklere ve ailelerine rehberlik etmede yardımcı değerli bir kaynaktır. Bu kitap, disiplin ya da eğitimlerine bakmaksızın bir alkoliği pragmatik ve adım adım tedavi edebilme konusunda bütün okurlara yardım edecektir. Talimatlar, açıktır ve kişiselleştirilmiştir.
- Edvard Kaufman, M.D., Psikiyatri Klinik Profesörü “Alkolizm Terapisi, bağımlı tedavisi konusunda yeni olan ögrencilerin yanı sıra deneyimli klinisyenler için de cazip, çok bilgilendirici harika bir kitap. Bu kitap, alandaki tartışmaları ele almakta ve onlara doğrudan seslenmektedir. Kitabın sonuna kadar, okur, alkolizmden iyileşmek için eksiksiz bir tedavi sağlama konusunda ayrıntılı bir anlayış geliştirmektedir.”
- Ellyn Bader, PH.D., Direktör, The Couples Institute “Bu kitapları okumak, sizi yaptığınız işte daha yetkin bir duruma getirecektir. Kitap, somut önerileri, klinik örneklerle birleştirmektedir, böylece yalnızca ne yapacağınızı değil nedenini de anlayacaksınız. Bu dizi, psikoterapötik ve psikiyatrik teknik üzerine açık, anlaşılır klinik yazılar konusunda yeni bir standart getirmektedir.”
- David Spiegel, M.D., Psikiyatri ve davranışsal bilimler profesörü.

Aynı kategoriden bu ürünleri de incelemeyi ister misiniz?

Empati İle Güçlenin

27,00 TL.   16,20 TL.
Empati İle Güçlenin

Cildinizi Kırıştırmayın

25,00 TL.   15,00 TL.
Cildinizi Kırıştırmayın

Bir Dosttan Pusulalar

13,00 TL.   7,80 TL.
Bir Dosttan Pusulalar
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım