Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Alamo Araç Kiralamada Türk Telekom Müşterilerine Özel %40 İndirim Fırsatı

  • Kampanya Açıklaması
Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel Alamo' da esnek fiyatlarla araç kiralamada %40 indirim.

Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan ALAMO boşluk TCKN yazıp 6262' ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu şube yetkilisine iletilerek veya www.alamo.com.tr indirim kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılır.
Mobil, Evde Internet ve Ev Telefonu Müşterileri ALAMO boşluk TCKN 6262

Kampanya Koşulları
%40 indirim kampanyası 01.06.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında liste fiyatları üzerinden geçerlidir. Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir. Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterilerine özel Alamo'da esnek fiyatlarla araç kiralamada %40 indirim uygulanacaktır. Kampanya sadece günlük araç kiralamalarında geçerlidir ve filo imkanları ile sınırlıdır. Kampanya, www.alamo.com.tr'den gerçekleştirilecek kiralamalarda geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Araç kiralamalarında ALAMO Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez. Şifreler tek kullanımlıktır. Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir. Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Alamo ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.alamo.com.tr
Kaynak Tarihi: 13.06.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'de Akülü Arabalar %50'ye Varan İndirim ve En Ucuz Fiyatlarla

İstanbul Bilişim'den Akülü Arabalar ve Motosiklerlerde Bahar Fırtınası. %50'ye varan indirimler ve en ucuz fiyatlarla kaliteli akülü araba almak istiy devamı..
adL Online Mağazasında %50'ye Varan İndirimler Süper Fiyatlar Kategorisinde

adL Online Mağazasında %50'ye Varan İndirimler Süper Fiyatlar Kategorisinde

adL online mağazasındaki Süper Fiyatlar kategorisini inceleyin. %50'ye varan indirimlerle bluz, tulum, elbise, etek, pantolon, gömlek fırsatları bu bö devamı..
Selfy’lilere Muud Premium Üyelik 3 Ay Boyunca Hediye

Selfy’lilere Muud Premium Üyelik 3 Ay Boyunca Hediye

Selfy’de, MUZIK yazıp 5060’a gönderene, internet kotasından yemeden müzik dinlemenin keyfini doya doya çıkarsın diye Muud Premium üyelik 3 ay boyunca devamı..
Ramsey'den Seçili Sezon Ürünlerinde %50 İndirim

Ramsey'den Seçili Sezon Ürünlerinde %50 İndirim

Erkek Giyiminin öncü markası Ramsey'den muhteşem sezon kampanyası. Ramsey Mağazalarında ve www.ramsey.com.tr'de Ramsey markalı seçili sezon ürünlerind devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi