Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

Alamo Araç Kiralamada Türk Telekom Müşterilerine Özel %40 İndirim Fırsatı

Alamo, Türk Telekom Kampanya Resmi
 • Marka : Alamo, Türk Telekom,
 • Kategori : Otomobil Vasıta Kampanyaları, Telekomünikasyon Kampanyaları,
 • Şehir : Tüm Türkiye,
 • Bitiş Tarihi : 31.12.2018
  • Kampanya Açıklaması
  Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine özel Alamo' da esnek fiyatlarla araç kiralamada %40 indirim.

  Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan ALAMO boşluk TCKN yazıp 6262' ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir. Fırsat kodu şube yetkilisine iletilerek veya www.alamo.com.tr indirim kodu alanına giriş yapılarak kampanyadan yararlanılır.
  Mobil, Evde Internet ve Ev Telefonu Müşterileri ALAMO boşluk TCKN 6262

  Kampanya Koşulları
  %40 indirim kampanyası 01.06.2018 - 31.12.2018 tarihleri arasında liste fiyatları üzerinden geçerlidir. Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabilir. Kampanya dahilinde Türk Telekom müşterilerine özel Alamo'da esnek fiyatlarla araç kiralamada %40 indirim uygulanacaktır. Kampanya sadece günlük araç kiralamalarında geçerlidir ve filo imkanları ile sınırlıdır. Kampanya, www.alamo.com.tr'den gerçekleştirilecek kiralamalarda geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Araç kiralamalarında ALAMO Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez. Şifreler tek kullanımlıktır. Kod alımı Türk Telekom Avantaj uygulaması üzerinden ücretsizdir. Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262'ye gönderilen kısa mesajlar bir SMS ücreti olup bağlı olunan operatörün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar. Alamo ve Türk Telekom Grubu kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Dikkat:
  Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
  Kaynak: www.alamo.com.tr
  Kaynak Tarihi: 13.06.2018

  Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

  CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

  CEPTETEB'den %50 İndirimli Dijital Üyelik Keyfi

  App Store, Apple Music, iTunes, Netflix, Google Play, Windows Store, fizy, Spotify, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Digiturk Play ve XBOX üzerinden devamı..
  Instreet'den En Renkli En Havalı Valizlerde %50 İndirim

  Instreet'den En Renkli En Havalı Valizlerde %50 İndirim

  Yaz bitiyor. Sezonun bu en renkli en havalı valiz fırsatını kaçırmayın. Seyahatlerinize büyük rahatlık ve renk katacak birbirinden güzel valizler Inst devamı..
  Türk Telekom Prime İle Vize Hizmetleriniz %50 İndirimli

  Türk Telekom Prime İle Vize Hizmetleriniz %50 İndirimli

  31.12.2018 tarihine kadar İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde yaşayan, Türk Telekom Prime Mobil ve Evde İnternet müşterilerine, vize hizmetleri %50 devamı..
  Adore Mobilya'dan Gaming Kitaplık 839,90TL Yerine 519,90TL

  Adore Mobilya'dan Gaming Kitaplık 839,90TL Yerine 519,90TL

  Gaming 10 Raflı Dekoratif Kitaplık 3 farklı renkte. Antrasit-Kırmızı, Beyaz-Kırmızı, Sonoma seçeneklerinden biri sizin için. Ürün Ölçüleri: 75 x 188 devamı..

  © 2002-2018
  Bizi Takip Edin!

  Kredi Kart Logo Şeridi