logo

adsoyad.com.tr Alan Adınızı %50 İndirimli ve Belgesiz Kaydedin

Natro Kampanya Resmi

Kampanya Açıklaması

adsoyad.com.tr alan adınızı başkası kaydetmeden siz alın. Üstelik şimdi %50 indirimle ve belgesiz olarak. Fırsatı kaçırmayın.

Kampanya Natro’nun belirleyeceği bir tarihe kadar açık olacaktır. Natro kampanyayı dilediği zaman kapatma hakkını saklı tutar.

Kampanya paketleri kapsamındaki ek özellikler silinemez, ayrıştırılamaz ve başka özelliklerle birleştirilemez.

Kullanıcılar, mevcut paketinden üst paketlere geçiş durumunda, mevcut paket ve üst paket arasındaki ücret farkını ödemekle yükümlüdür.

Mail Master paketinden üst paketlere geçiş durumunda, MailMaster paketindeki üç ek özellik olan Kurumsal Mail,Pro Mail ve Posta Arşivi fiyat farkı liste fiyatları üzerinden müşterinin ödeyeceği ücrete yansıtılır.

Kullanıcılar, herhangi bir adet kısıtlama olmaksızın kampanyalı hosting paketlerden faydalanabilir.

Natro, yenileme fiyatını değiştirme hakkını saklı tutar.

adsoyad.com.tr Alan Adınızı hemen kaydetmek için Fırsata Git butonuna tıklayınız.

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.natro.com
Kaynak Tarihi: 13.09.2019 14:23:18

Bu kampanyaları da incelemeyi ister misiniz?
© 2019 - GununFirsati.com
Gizlilik İlkemiz Yardım Hakkımızda İletişim

Mailini Bırak Fırsatlardan Haberdar Ol!

Web Tasarım