Mailini Bırak! Hiçbir Fırsatı Kaçırma
sepetim
Hesabım   /   Yeni Kayıt

2018 Yılında, Avis’ten 21000 Mil Kazanma Fırsatı Sizleri Bekliyor

  • Kampanya Açıklaması
1 Şubat 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında en az dört kere Avis’ten araç kiraladığınızda size 5000 Mil ödül verilecektir. Ayrıca, kiralamanızın her biri için aşağıda belirtilen miktarda mil kazanacaksınız:
500 mil, 1 ve 2 günlük kiralamalar için
1500 mil, 3-6 günlük kiralamalar için
2500 mil, 7-9 günlük kiralamalar için
4000 mil, 10+ günlük kiralamalar için

Kiralama Koşulları:
1. Kampanya, Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya, ABD, Kanada’daki kiralamalar için geçerlidir.
2. Kampanya, 1 Şubat - 31 Aralık 2018 döneminde oluşturulan ve 1 Şubat - 31 Aralık 2018 tarihleri arasına kiralanan tüm araçlar için geçerlidir.
3. 1 ve 2 günlük kiralama için toplam 500 Mil, 3 ve 6 gün için 1500 Mil, 7 ve 9 gün için 2500 Mil ve 10 gün veya daha uzun süre için 4000 Mil ile ödüllendireceğiz.
4. 3. maddeye ek olarak, Avis’ten yapılacak olan dördüncü kiralamaya özel 5000 Mil hediye edilecektir.
5. İlave mil kazanmak için rezervasyonlar, Miles & Smiles / Avis indirim numarası kullanılarak yapılmalıdır: Klasik Üye E191400 veya Elite Üyesi E203800 veya Garanti Miles & Smiles K421200.
6. Kiralama rezervasyonunda bir başka AWD numarası varsa, herhangi bir bonus mil kazanılmayacaktır.
7. Müşterinin Avis Preffered profilinde başka herhangi bir AWD numarası mevcutsa ve bu kiralama rezervasyonunda kullanılmazsa hiçbir Bonus Mil verilmez ve bu bir kez rezervasyonu yapıldıktan sonra geri alınamaz.
8. Mil kazanım hakkı kazanmak için, ilk kiralama yapan kiracının Miles & Smiles üyelik numarasını ("kiracı") ibraz etmesi gerekmektedir.
9. Avis sözleşmeli (şirket / devlet) oranlar / AWD'ler, şoförlü araç kiralama işlemleri, Miles & Smiles Mil kazanımı için uygun değildir. THY ve Avis çalışan programları , sigorta oranları, seçilen ilişkilendirme programları ve net ücret programları gibi seyahat endüstrisi personeli oranları mil kazanımı için uygun değildir.
10. Bu promosyon, dünya üzerindeki Prestige kiralama işlemleri için geçerli değildir.
11. Miles & Smiles Mil kazanımı , kiralama kapanışından itibaren 8 hafta sürebilir.
12. Kampanya ayrı kiralamalar için geçerli olup, ardışık gün kiralamaları için geçerli değildir.
12. Bu promosyon ve tüm Miles & Smiles Mil kazanımları , Miles & Smiles'ın kayıt ve koşullarına tabidir.

Ödeme Şekilleri
Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile tahsil edilir. Nakit ödeme, debit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
M,D,J,E,P,L ve K araç gruplarında farklı bankalara ait çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kira anlaşması kiralama esnasında açılır ve kiralama yapılan ülkenin kanun ve uygulamalarına göre düzenlenir.
Gerçekleşecek kiralamalarda AVIS Genel Kiralama Koşulları geçerlidir.

Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise kiralama noktasında tahsil veya iade edilir. Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz.
Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç marka ve modeline göre belirli oranda depozit tahsilatı yapılmaktadır. Bu sebeple (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir.
Depozit olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, eksik yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir.
Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartınıza yansımaktadır.

Dünyanın her yerinden anında rezervasyon için; www.avis.com.tr 444 28 47

Dikkat:
Kampanya sahibi firmanın haber vermeden kampanyayı durdurma veya şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Kampanya detayları, firmanın resmi internet sitesinden veya yetkili satış/danışma noktalarından teyid edilmelidir. Kampanyada kullanılan markaların hakları adı geçen firmalara aittir. Kamuoyuna marka sahibi tarafından ilan edilmiş olan bu kampanyanın sitemizde yayınlanması, Marka veya Firma ile sitemiz arasında organik bir bağ veya iş birliği olduğunu göstermez. Kampanyanın yürürlükte olmadığını veya şartlarının farklı olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden sitemizi bilgilendiriniz.
Kaynak: www.avis.com.tr
Kaynak Tarihi: 10.04.2018

Bu Kampanyaları Gördünüz mü?

Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim

Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim

Wings Sahiplerine Özel Enterprise'den Araç Kiralamada %37'e Varan İndirim Fırsatı. devamı..
Crispino'dan Tek Fiyat Kampanyası

Crispino'dan Tek Fiyat Kampanyası

Crispino Erkek Giyim online satış mağazasından tek fiyat kampanyası. T-Shirt'ler 59,99 TL, Ayakkabı 99,99 TL, Ceket 199,99 TL, Takım Elbize 299,99 TL. devamı..
Visa Platinum Logolu Axess Platinum Kartlar İle ISG Lounge %50 İndirimli

Visa Platinum Logolu Axess Platinum Kartlar İle ISG Lounge %50 İndirimli

30 Eylül'e kadar Visa Platinum logolu Axess Platinum kartlar ile Sabiha Gökçen Havalimanı ISG lounge’lara giriş %50 indirimli! devamı..
Selfy’lilere Caffe Nero’da Bir Kahve Alana, İkincisi Bedava

Selfy’lilere Caffe Nero’da Bir Kahve Alana, İkincisi Bedava

Selfy’li! Şimdi muhabbet etmesi senden, kahveler Selfy’den geliyor. Efsane Caffe Nero Kampanyası geri döndü! Şimdi Caffe Nero’da bir kahve alana, ikin devamı..

© 2002-2018
Bizi Takip Edin!

Kredi Kart Logo Şeridi